Никола Жежо
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Професорот Никола Жежов ја коментира препораката на Европскиот парламент, Македонија и Бугарија да формираат заедничка комисија за историја

Licence : All Rights Reserved


X