Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Музика для Мас представляє пісню Бумбокс “Люди”.

"Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо. Тільки тоді, коли любимо ми, можемо зватись людьми." – це приспів нової пісні Бумбокс.

Вперше зіграна під час туру гурту по Канаді та США, пісня розійшлась Інтернетом у вигляді концертного бутлега, а зараз настав час офіційної прем'єри - сімнадцятого і двадцять другого грудня, з інтервалом у п'ять днів, Музика для Мас та Enjoy Records презентують аудіо та відео на пісню "Люди".

Пісня "Люди" записана на студії "Бобіна" під керівництвом Дмитра "Боба" Хомулко. Це перша пісня Бумбокса, в якій група грає в новому складі - до знайомої всім "п'ятірки" додалися клавіші Павла Литвиненко, талановитого піаніста, який приєднався до групи близько року тому.

Кліп, головну і єдину роль в якому грає художник і дизайнер Евеліна Яцеленко, зняв режисер Денис Дужник (live-відео Бумбокс "Злива", O.Torvald "Все з початку").

"Люди" - третя пісня з майбутнього максі-синглу, що вийде в березні 2016, до якого також увійдуть раніше опубліковані "Выход" та "Злива". Андрій Хливнюк говорить, що в пісні є щось від Антона Павловича Чехова, натякаючи, звичайно, не тільки на приспів...

“Люди” на офіційних ресурсах:
iTunes https://goo.gl/6SkQfr
Google Play https://goo.gl/HkDn0D 

Бумбокс в Інтернет:
http://www.facebook.com/boomboxfamily
http://aleks.com.ua
http://boombox.kiev.ua
https://vk.com/club200156
https://www.youtube.com/user/familyboombox

Licence : All Rights Reserved


X