About:

https://kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/maly-chemik.html
Strona 519
Ulysses 519 z 1. 305 że? Zobacz ją tutaj atoli. Pojawiło korki, plamy beerfroth, stosy pustych opakowań. Na gładkiej wystające beerpull wyznaczonego Lydia ręcznie, delikatnie, plumply, pozostawić do moich rąk. Wszystko stracił w litości dla croppy. Fro, by: do, powrotem: ponad polerowanej pokrętła (ona zna jego oczy, oczy, oczy) jej kciukiem i palcem przekazywane w Szkoda: przeszły, spoczywały i, delikatnie dotykając, a potem zsunął tak płynnie, powoli, fajna firma posyp emaliowane baton wystające na krzyż ich pierścienia ślizgowego. W kurek z Carra. Kurek. Kran. Kran. Posiadam ten dom. Amen. On zgrzytał w furii. Zdrajcy huśtawka. Akordy zgodę. Bardzo smutne. Ale musiał być. Wynoś się przed końcem. Na skutek, że było boskie. Dokąd jest mój kapelusz. Przechodzą przez nią. Może nie zwrócić uwagi to Freemana. List posiadam. Załóżmy, że było? Nie chodź, chodź, chodzić piechotą. Jak Cashel Boylo Connoro Coylo Tisdall Maurice Tisntdall Farrell. Waaaaaaalk. Cóż, muszę być. Czy jesteś off? Yrfmstbyes. Blmstup. O'er ryehigh niebieski. Ow. Bloom powstał. Mydło uczucie raczej lepkie tyle. Musi pocił: muza. Że balsam, pamiętam. Cóż, tak długo. Wysoka ocena. Karta wewnątrz. Tak.
Stronica 520
Ulysses 520 z 1. 305 Przez głuchy Pat w drzwiach wysiłku ucha Bloom przeszedł. W Genewie w baraku, iż młody człowiek zmarł. W Pasażu Jego ciało zostało przytomne. Smutek! O, on Dolores! Głos żałobna intonuje zwie się bolesna modlitwy. Przez Rose, przez satynowa piersi, ręką pieszczoty, przez gliny, przez pustych opakowań, przy użyciu pojawiło korki, witając się dzieje, przeszłość oczy natomiast miłorzębu, brązu i blady złoty w deepseashadow, poszedł Bloom, miękkie Bloom, czuję się taki samotny Kwiat. Kran. Kran. Kran. Módlcie się za niego modlił bas z Dollard. Tobie, którzy słuchają w spoczynku. Oddychaj modlitwę, spadek łzę, dobrych ludzi, dobre siła robocza. Był croppy chłopiec. Straszenie buty podsłuchu croppy bootsboy Bloom w korytarzu Ormond słyszał pomruki i ryki bravo, tłuszcz backslapping, ich buty wszystkie kroczenie, buty nie buty chłopca. Ogólne chór off dla pomyje, aby go umyć w dół. Cieszę się, że unikać. -Chodź Na Ben Simon Dedalus płakał. Na Boga, jesteś tak dobry gdy kiedyś byłeś. -Better, Powiedział Tomgin Kernan. Większość kąśliwy wydawania tej ballady, na moją duszę i ambicja jest. -Lablache, Powiedział ojciec Cowley.
Strona 521
Ulysses 521 z 1. 305 Ben Dollard bulkily cachuchad kierunku baru, potężnie praisefed i wszystkie duże roseate na heavyfooted stóp, jego dny palce nakkering kastanietów w powietrzu. Big Benaben Dollard. Big Benben. Big Benben. Rrr. I deepmoved wszystkim Simon trumping współczucia od foghorn nos, wszystko śmieją przywiedli go w dalszym ciągu, Ben Dollard, w prawej dobrej myśli. -Jesteś Bacząc, rumiany, George Lidwell ogłosił. Panna Douce składa jej różę czekać. -Ben Machree, powiedział pan Dedalus, klaszcząc tłuszczu Bena powrót shoulderblade. Zdrów jak ryba tylko on posiada dużo tkanka tłuszczowa schowane o jego osobie. Rrrrrrrsss. -Fat Śmierci, Simon, Ben Dollard warknął. Richie dekompozycja w samym lutni przebywał: Goulding, Collis, Wychowanek. Nijak czekał. Niezapłacone Pat również. Kran. Kran. Kran. Kurek. Panna Mina Kennedy przyniósł blisko jej ust aż do ucha kufel jeden. Damy Dollard, szemrali niskie. -Dollard, Mruknął kufel. Zbiornik wierzył: Panna Kenn kiedy: że lalka on było: niewiasta doll: zbiornik.
Strona 522
Ulysses 522 z jednym. 305 Mruknął, że wie nazwisko. Nazwa była mu znane, tzn. To było powiedzieć, że słyszał Miano. Dollard, to było? Dollard, tak. Tak, usta powiedział głośniej, pan Dollard. Mężczyzna

Syrdeleks`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
syrdeleks
  • syrdeleks
  • profile viewed 14 times
  • message share profile
X