Upload Cover
About:

MEBA TESİSAT PROFESYONEL SU KAÇAĞI TESPİT ve TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

BİZ KİMİZ VE NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Biz MEBA TESİSAT SU KAÇAKLARI VE KANAL AÇMA SERVİSİolarak 2004 yılından bugüne 20 kişilik bir profesyonel ekiple ve Avrupa’dan ithal etmiş olduğumuz özel makine ve teçhizatlarla siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, kullanmış olduğumuz özel ithal makine ve teçhizatlarla evinizin ya da iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermeden kırıp dökmeden tamir ya da onarım işlerini yapıyoruz ve yaptığımız bu işin garantisini veriyoruz.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerimizden biri kullandığımız makine ve teçhizatların ya da tespit cihazlarının yanı sıra kamera ile görüntüleme sistemimiz sayesinde siz müşterilerimize yaptığımız işin fotoğraflarını ve kamera görüntülerini sunarak garanti kapsamına alıyoruz.
http://www.mebatesisat.net/kurumsal/

Sukacagi`s Uploads

  • Vocaroo_s1XwRH8DnjiF Su kaçağı tespiti firmamızın çalışmalarından olup artık çok daha kolay olmaktadır. Su Kaçağı Evlerde önlenmesi gibi tedbirler ne yazık ki çoğu zaman yapılan dikkatsizlikler le fazla işe yaramamaktadır. Sadece ev olarak değil de iş yerlerinde meydana gelen kaçak sorunları da dikkatsizlikler yüzünden kaynaklanmaktadır. devamı -> http://www.mebatesisat.net/su-kacagi-tespiti/
    sukacagi 00:03:27 52 0 Downloads 0 Comments
sukacagi
  • sukacagi
  • profile viewed 234 times
  • message share profile
X