Upload Cover

Sssf`s Uploads

 • Rozhovor s prof. Devínskym, časť 2.
  Rozhovor s prof. Devínskym, časť 2. Po úspešnej prvej polovici rozhovoru (viď nižšie) s profesorom Ferdinandom Devínskym prinášame aj jeho druhú časť. Profesor Devínsky pokračuje v odpovedaní na otázky zozbierané od študentov. V rozhovore sa tentoraz zaoberá málo využívanou spoluprácou v rámci fakulty, tým, čo ovplyvňuje voľbu dekana a rektora či pôsobením v agentúre ARRA, ktorá rankingovo vyhodnocuje slovenské vysoké školy. Rovnako reaguje na situáciu a financovanie Slovenskej akadémie vied.
  sssf 00:37:05 2.91 K 0 Downloads 0 Comments
 • Rozhovor s prof. Devínskym, časť 1.
  Rozhovor s prof. Devínskym, časť 1. Na konci kalendárneho roka vám prinášame prvú polovicu rozhovoru s profesorom Devínskym. Odpovedal v ňom na otázky zozbierané od študentov. Zaujíma vás, prečo je jedným z mála učiteľov na fakulte, ktorý pripravuje pre študentov literatúru, z ktorej sa môžu priamo učiť? Ako prebiehal jeho pracovný pobyt v Anglicku alebo kde môže tkvieť problém v nedostatku financií na tvorbu vedy na fakulte? Tým všetkým sa zaoberá v rozhovore. Pre veľký počet otázok sme rozhovor rozdelili na dve časti. Jeho druhú polovicu prinesieme o týždeň.
  sssf 00:42:50 2.2 K 0 Downloads 0 Comments
 • Rozhovor s doc. Jánom Klimasom
  Rozhovor s doc. Jánom Klimasom Rozhovor s doc. Jánom Klimasom o potrebe špecializácie, študentskej ankete a aktivite zo strany študentov.
  sssf 00:35:16 3.6 K 0 Downloads 0 Comments
sssf
 • sssf
 • profile viewed 1031 times
 • message share profile
Who to Follow
X