About:

Turystyczny blog smacznepodroze.com prezentuje eskapady po licznych państwach i krainach z całego globu. Blog zawiera zarówno tradycyjne wpisy blogowe postaci tekst i fotografie oraz relacje video.
Blog jest prowadzony jest od 2015 roku przez Arka, który pisze i mówi o swoich wrażeniach i przeżyciach z podróży po około 20 krajach i regionach. Wpisy blogowe opisują atrakcje i ciekawe sytuacje w odwiedzanych miejscowościach i obszarach, a ponadto zapewniają sporo technicznych informacji, takich jak plany podróży, aktywne połączenia oraz ceny w odwiedzanych państwach. Tak więc dla czytelników bloga znajduje się sporo interesujących i przydatnych wiadomości.
Na blogu smacznepodroze.com pojawiły się relacje z trzech kontynentów: Afryki, Europy i Azji, na temat takich państw i terytoriów jak m.in Nepal, Szkocja, Maroko, Kirgistan, Turcja, Włochy, Filipiny i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W każdym z tych krajów Arek był we własnej osobie i nagrał film bądź wpis na blogu. Oprócz wycieczek za granicę, zaprezentowane są również ciekawe zakątki Polski - od Karkonoszy po Suwalszczyznę.
Blog smacznepodroze.com posiada trzy wersje językowe - polską, angielską i rosyjską. Każdego miesiąca publikowane jest kilka wpisów na blogu, a zwykle także filmów na kanale Youtube. Nowości na blogu można sprawdzać pod adresem https://smacznepodroze.com

Smacznepodroze`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
smacznepodroze
  • smacznepodroze
  • profile viewed 7 times
  • message share profile
X