About:

Partnerinizin cinsel geçmişiyle anlaşmanın yolları
1. Size söylediklerinin hepsi bir şey söylüyor

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar bir yana bırakıldığında, eşinizin cinsel geçmişi gerçekten onların işidir. Sana bunları söylüyorsa, muhtemelen önünüzde olmanız konusunda sizi yeterince ilgilendiriyor olabilir. Bunu hatırla. Dürüst davranıyorlar; bu size duygularınız hakkında dürüst olmak için lisans vermektedir. Duygularınızı ne zaman paylaştığınızı ve geçmiş davranışlarınızla sizi yaralandığından dolayı eşinizi mantıksızca suçluyorsanız bunun farkında olmaya çalışın.

2. Deneyim = daha iyi seks

Çok seks yapmış biriyle çıkmak seks yapmada daha iyi oldukları anlamına gelebilir. Kendinizi şanslı sayan biri başkalarının beceriksizlik safhasının zıvalı olduğunu düşünün.

3. Artık yapabilecekleri bir şey yok.

Eşinin cinsel geçmişi hakkında aslında ne yapardınız? Geri gidip silmek mi? Her şeyden önce, geçmişi değiştirmek uzay / zaman sürekliliğinde onarılamayacak zarar verebilirdi. İkincisi, imkansız. Başa çıkmak için zamana ihtiyacın varsa, al. Ama tanışmadan önce olanlardan dolayı cezalandırılmadığınızdan emin olun ve geri alınamazsınız.

4. Olay olduğunda sizi tanımıyorlardı.

Seks yaptıkları her kimse, bunun birçoğu var, SİZİN İLE YAPILMASI GEREKEN DEĞİLDİ.

5. Onları sistemlerinden kurmuş olabilirler

Birisinin karışık geçmişi olduğu için mutlaka doyumsuz cinsel iştahlarını düşünmek zorunda değilsiniz. Yabani yulaf ekiyor olabilirler. Ve şimdi hepsi "ekilmiş". Ülkenin genelevlerinin motosiklet gezisine çıkmak için sizi 45 yaşında bırakmak konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yok. Veya bağımlı, havuz çocuğuna baştan.

6. Bu sana nasil davranacaklardir, degil mi?

Sağ. Etrafınızdaki her şey senin için işe yararsa, önemli olan şey budur. Elbette, tedavi edilmeyi hak ettiğinizi düşündüğünüz şeyleri size vermezlerse, bu gerçekten rahatsız olduğunuz olabilir.

7. Onların sex partner geçmişi, kendilerini kim oldukları haline getirdi.

Bu samimi bir güven mi? Bu geçmişte çekiciliğini doğrulayarak kısmen de olsa gelmiş olabilir. Vidalanmış ve iyileşen bir şey olabilir. Unutmayın, eğer bu kişiyi severseniz, şimdiye kadar sahip olduğunuz her deneyimi kendi istediğiniz kişiye dönüştürür.

Sexpartner`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
sexpartner
  • sexpartner
  • profile viewed 146 times
  • message share profile
X