About:

Poznański gabinet psychoterapii psychodynamicznej "Relacja" jest wyspecjalizowany w terapii osób dorosłych, dzieci i młodzieży.
Ośrodek prowadzi profesjonalne usługi terapeutyczne wspomagając osoby w czasie problemów, kryzysów w życiu prywatnym, relacjach, a także ludzi z zaburzeniami nastroju i odżywiania i trudnościami natury psychosomatycznej.
Ośrodek posiada profesjonalnych specjalistów, którzy charakteryzują się wieloletnim doświadczeniem z dziedziny psychoterapeutyki, zwłaszcza kierunku psychodynamicznego.
Zakres wykonywanych działań obejmuje psychoterapię indywidualną i grupową, konsultacje i doradztwo psychologiczne a także diagnostykę seksuologiczną i wsparcie w kryzysie. Lekarze gabinetu "Relacja" pomagają pacjentom poznać przyczyny określonych zachowań i odczuć, zrozumieć własny tok procesów decyzyjnych oraz modyfikować swoje wybory i postrzeganie swojej osoby. Lekarze pomagają także przezwyciężyć uczucia lęku, niepokoju, smutku i pustki. Oprócz wsparcia w opanowywaniu paraliżujących stanów, terapeuci radzą jak przezwyciężyć samotność i budować trwałe i satysfakcjonujące związki z innymi osobami. Ponadto ośrodek "Relacja" udziela pomocy osobom cierpiącym na różne zaburzenia, jak np.: fobie, stany lękowe, nerwice natręctw, zaburzenia adaptacyjne, lękowo-depresyjne, psychosomatyczne i osobowości, a także zaburzenia odżywiania - anoreksja i bulimia.
Szczegółowe informacje o gabinecie, w tym dane adresowe i formularz kontaktowy dostępne są pod adresem relacja.poznan.pl

Relacjapoznan`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
relacjapoznan
  • relacjapoznan
  • profile viewed 8 times
  • message share profile
X