About:

https://kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/kacik-malucha.html
jego pani żona dame z niezrównanego linii, najpiękniejszy z jej rasy. Mały Alf Bergan pojawiło się zza drzwi i ukrył za dopasowaniem Barneya, wyciska się z śmiechem. I kto siedział w zakamarku, że nie widziałem chrapanie pijany ślepy na planecie tylko Bob Doran. Moja osoba nie wiedzieć, co się stało i Alf uprzykrzali znaki OUT drzwi. Natomiast begob co to było tylko, że cholernie sędziwe Pantalone Denis Breen w jego bathslippers z dwóch krwawa Wielkie książki schowany pod jego oxter oraz ochoczo żona po przed, niefortunne nieszczęsna kobieta, truchtem jak pudel. Myślałem, Alf by podzielić. Popatrz na niego, mówi on. Breen. On traipsing cały Dublin z kimś pocztówki wysłał go z U. p: w górę na to, aby wziąć li... A mężczyzna podwojony. -Take A Co? mówi I.
Strona 542
Ulysses 542 z 1. 305 -Libel Działania, mówi, że na dziesięć tysięcy funtów. -O, Do diabła! mówi I. Krwawe kundel zaczął warczeć, że by ulokować strachu Boga w pojmujesz coś było się atoli obywatel dał mu kopniaka w żebra. -Bi Tudzież dho husht, mówi on. -Kto? mówi Joe. -Breen, Powiada Alf. Był w John Henry Menton i Następnie udał się aż do rundy Collis i Ward, a następnie Tom Rochford spotkałem go i wysłał go round do subsheriff-tych dla skowronka. O Boże, mam ból śmiechem. Raz za razem wyżej i wyżej. jak mucha w smole człowiek dał mu narząd wzroku tak dobrze, jak na proces, a teraz krwawa stary wariat odszedł rundę do Zielonej ulicy dążyć mężczyzny G. -Kiedy Wydaje się długa John zawiśnie tego faceta w Mountjoy? rozmawia Joe. -Bergan, Mówi Bob Doran, budzi się. Znajduje się to, że Alf Bergan? Tak, powiada Alf. Brelok? Poczekaj, aż pokażę. W tej okolicy, Terry, daj nam kucyka. To cholernie stary głupi! Dziesięć tysięcy funtów. Powinieneś zobaczyć Long John gała. W górę... A on zaczął się śmiać. -Kto Się śmiejesz? mówi Bob Doran. Czy to Bergan?
Pagina 543
Ulysses 543 z 1. 305 -Hurry Się, Terry chłopak, powiada Alf. Terence O'Ryan usłyszał go i zaraz przyniósł mu kubek kryształ pełen spienionym EBON piwa, które dobrzy bracia bliźniacy Bungiveagh a Bungardilaun napar kiedykolwiek w swoich boskich alevats, chytry jak synów nieśmiertelny Leda. Bo zbierać soczyste jagody z hop i do licha i trochę i przesiać i siniec i zaparzyć nich, i oni kwaśne soki oddzielają z nimi i doprowadzić moszczu do sacrum ognia i zaprzestania nie noc lub dzień ich bieg przez płotki, tych, przebiegli bracia, panowie VAT. Potem zrobił ci, rycerski Terence, rękę naprzód, a do sposób skutkuje się, że nectarous napojów i oferował kryształowy kielich mu się, że pragnął, dusza rycerskości, w Piękno zbliżona do nieśmiertelnych. Jednak on, młody szef O'Bergan użytkownika, mógł źle Ruczaj będzie przebita w wysokie czynów, ale dał do nich z łaskawy skinienie testoon od kosztownych brązu. Na niej wytłoczone w doskonałej smithwork został odnotowany Wizerunek królowej królewski portu, potomek domu Brunswick, Wiktoria jej imię, Jej Most Excellent Wysokość, z łaski Boga Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii tudzież dominiów brytyjskich poza mnóstwo, królowa, obrońca wiary, cesarzowa Indii, nawet ona, która urodziła regułę, a zwyciężczyni przez wiele narodów, co jest
Strona 544
Ulysses 544 z 1. 305 Wellbeloved, bo znali a kochali ją od wschodu słońca do do zachodu jego, blady, ciemności, Rumiany i ethiop. -Co To jest cholernie masonem robi, powiada Obywatel, grasuje w górę iw dół na zewnątrz? -Co to? mówi Joe. -Tutaj Jesteś, powiada Alf, mocowania się z nosorożca. Mówiąc o powieszenie, pokażę ci cokolwiek ci nigdy nie widziałem. Litery kaci tych. Spójrz tutaj. Więc wziął kohortę kosmyki listów i kopert z kieszeni. -Jesteś Codding? mówi I. -Honest Injun, powiada Alf. Przeczytaj gryzie. Więc Joe wziął litery. -Kto Się śmiejesz?

Piekolecx`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
piekolecx
  • piekolecx
  • profile viewed 19 times
  • message share profile
X