About:

Serwis naspole.pl służy do wspólne oszczędzanie. Koncepcja platformy NaSpółę polega na znalezienie innej osoby, która ma podobny cel i połączeniu sił z tą osobą. Naspole.pl oferuje wiele sposobów takich działań - od wspólnych zapisów na kursy i szkolenia językowe, poprzez wypożyczanie pojazdów, aż po wspólne zakupy towarów sprzedawanych po 2 lub więcej sztuk. Metod na oszczędzanie jest mnóstwo i w praktyce najważniejszym ograniczeniem jest inwencja użytkowników platformy. Szukasz osoby do wyprowadzania psa? Zamierzasz zmniejszyć koszty transportu przy zamówieniu? Planujesz skorzystać z oferty 2 w cenie 1, ale wystarczy Ci tylko 1 sztuka? Ustaw ogłoszenie w serwisie naspole.pl i wykorzystaj potęgę Internetu, aby odnależć wspólnika. Oczywiście możesz także sprawdzić już zamieszczone ogłoszenia i dołączyć do innych osób szukających partnerów do zakupów. Publikacja ogłoszeń jest bezpłatna, a ogłoszenie "wisi" nawet przez wiele miesięcy - co znacznie poprawia szansę znalezienia wspólnika.
Na platformie NaSpółę znajdują się nie tylko indywidualne ogłoszenia lecz również oferty dużych firm: od kursów języków obcych w Empik School, przez darmowe wysyłki i kupony rabatowe w perfumeriach Sephora i Douglas, po możliwość kupowania markowych t-shirtów za pół ceny. Wśród dostępnych w naspole.pl marek dostępne są również Mango, Diverse, Deezee, OleOle!, New Balance, Promod i Coccodrillo.
Interesujące ogłoszenia i oferty prezentowane są także na social media NaSpołę - FB, Instagramie, Twitterze i LinkedInie, do których śledzenia zapraszamy. Najszerszy wybór znajduje się oczywiście na stronie serwisu - czyli https://naspole.pl. Zapraszamy do przeglądania i publikowania ofert i ogłoszeń.

Naspole`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
naspole
  • naspole
  • profile viewed 6 times
  • message share profile
X