About:

Strona makopellets.pl sprzedaje pellet drewniany o dużej kaloryczności i atrakcyjnych cenach. Naturalny pellet z trocin sprzedawany jest w workach po kilkanaście kg i zapewnia wiele energii. Ponadto jest łatwy w użyciu i bezpieczny dla ludzi, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji i zanieczyszczeń, takich jak lakiery, kleje, tworzywa sztuczne i inne. Dzięki niedużej zawartości popiołów i pyłów pellet jest bezpieczny również dla kotłów grzewczych i pieców automatycznych. Oferowane Pellety opałowe cechują się dodatkowo optymalną spoistością i nie wymagają dodatku polepszaczy.
Opałowy pelet drewniany oferowany jest zarówno w rozmiarach detalicznych jak i hurtowych. Pellet można odebrać na miejscu albo zamówić zdalnie - wtedy zostanie on wysłany w postaci przesyłki.
Co interesujące pellet drzewny {można wykorzystać|nadaje się do stosowania jako żwirek dla kotów oraz innych zwierząt hodowlanych - chomików, świnek morskich, królików a nawet koni. Trociny charakteryzują się znakomitym pochłanianiem wilgoci, stąd ich dodatkowe wykorzystanie.
Szczegóły oferty zostały zamieszczone na stronie https://makopellets.pl Zapraszamy!

Makopellets`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
makopellets
  • makopellets
  • profile viewed 3 times
  • message share profile
X