About:

Krakowski Gabinet Medycyny Estetycznej Ladymed świadczy szeroki zakres zabiegów i procedur pielęgnacyjnych i upiększających z obszaru dermatologii estetycznej.
Gabinet Ladymed wykonuje zabiegi z użyciem botoksu toksyny botulinowej, która znakomicie usuwa zmarszczki mimiczne, a ponadto pomaga leczyć nadpotliwość poprzez zmniejszenie wydzielania gruczołów potowych.
W ramach mezoterapii mikroigłowej i igłowej wstrzykiwane są w pod skórę preparaty o działaniu odżywczym, regenerującym i/lub pobudzającym. Preparaty do mezoterapii oparte są o kwas hialuronowy, który wiąże wodę w skórze, co poprawia jej strukturę i sprężystość. Mezoterapia wspiera również wytwarzanie kolagenu i hamuje negatywne działanie wolnych rodników.
Wśród przeprowadzanych zabiegów znajdują się również peelingi medyczne. Ich istotą jest kontrolowane ścieranie naskórka, które pobudza odbudowę skóry. W zależności od potrzeb można wybrać peeling głęboki albo powierzchniowy. Peeling stosowany jest w takich dolegliwościach jak zmarszczki, trądzik, przebarwienia i blizny potrądzikowe, rozstępy i cellulit oraz skóra z rozszerzonymi porami albo zaskórnikami.
Zabieg plasma IQ poprzez jonizację gazów naprawia skórę i jest polecany do liftingu powiek, zmniejszania zmarszczek i przeciw opadającym powiekom.
Ciekawym zabiegiem jest tzw. wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym PRP. Polega on na pobraniu krwi pacjenta i jej odwirowaniu celem pozyskania osocza z dużą ilością płytek krwi. Wstrzyknięcie osocza PRP wzmaga odnowę uszkodzonych tkanek i skóry. Zabieg ten wspiera odbudowę ścięgien, mięśni więzadeł, kości i chrząstki.
Gabinet Ladymed prowadzony jest przez lekarza medycyny - Aleksandrę Stycułę. Zapewnia ona komfortową atmosferę, eksperckie doradztwo oraz kompetencję prowadzonych zabiegów. Ponadto klienci gabinetu są dokładnie informowani o spodziewanych efektach, a także możliwych powikłaniach i przeciwwskazaniach, tak aby mogli w pełni świadomie wybrać zabieg.
Gabinet posiada znakomite wyposażenie - ma zaawansowaną aparaturę i markowe środki, dzięki którym prowadzone procedury cechują się profesjonalizmem i skutecznością.
Dokładne informacje o ośrodku, w tym cennik, dane adresowe i formularz kontaktowy dostępne są pod adresem ladymed.pl

Ladymed`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
ladymed
  • ladymed
  • profile viewed 16 times
  • message share profile
X