Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

About:

Kartal diş hekimi koruyucu ve ağız diş sağlığı gibi konularda toplama hizmet etmekte ve bilgilendirme amacıyla kurulmuş olup insanların en güzel kalite de yaşamlarını sürdürebilmeleri için sektöründe son derece dikkatli ve emin adımlarla ilerleme kaydetmektedir.
Bilgilendirme platformunda sorunsuz ve sınırsız bir amaca göre hareket eden, sektörün en iyi çalışma ve imkanlarını sunan kuruluşumuz öncelik olarak insan sağlığını ilke edinmiştir. Daha dirençli , daha dayanıklı ve daha estetik bir gülüşün arkasındaki gizli kahramanların merkezine hoş geldiniz.
Kartal diş hekimi olarak her türlü hizmetin sunulduğu bu yerde son teknoloji gelişmiş imkanlarımızla da hastanın ve hekimin hayatını kolay hale getiren ve kişilerin yaşam standartlarını arttırmak hedef alınarak merkezimizin tüm olanaklarını sunmak için planlı ve projeli çalışmalara yer vererek hareket planı çizmekteyiz.
Doğal yöntemlerimizle dişlerinizi hem daha sağlıklı ve daha dayanıklı olacaktır. Çok kaliteli bir mahsulün temellerini atarak sıkı bir denetimle birlikte çok kaliteli bir alt yapıya imza atan kuruluş olmamızla birlikte diş etleri, diş dokusu, genel vücut sağlığı ve estetik yönünden olan kusurlarınızda tıklayacağınız tek adres olmaya devam etmekteyiz.
http://sezgidisklinigi.com/kartal-dis-hekimi/

Kartaldishekimi`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
kartaldishekimi
  • kartaldishekimi
  • profile viewed 64 times
  • message share profile
X