About:

Przedsiębiorstwo geologiczne Grunt-Test świadczy szeroki wybór usług geologicznych i geotechnicznych na potrzeby budownictwa oraz górnictwa.
W zakresie oferty dla budownictwa, Grunt-Test przeprowadza zaawansowane badania parametrów podłoża. Firma tworzy ekspertyzy, opinie i dokumentacje geologiczno-inżynierskie i geotechniczne. Grunt-Test przeprowadza ręczne badania do głębokości 4m oraz mechaniczne do głębokości 25m, kontrole zagęszczenia i nośności gruntów oraz nadzór geotechniczny i geologiczny, a także oferuje konsultacje wszelkiego typu.
W ramach geologii złóż, Grunt-Test zapewnia całościową obsługę. Od spraw formalnych takich jak dokumentacje i koncesje, poprzez przygotowywanie projektów po wykonywanie wierceń geologicznych wraz z opracowywaniem raportów i dokumentacji wyników i projektów zagospodarowania złóż.
Firma Grunt-Test posiada specjalistyczny sprzęt oraz doświadczone kadry, zapewniając wysoką jakość usług. Dokładne informacje o ofercie znajdują się pod adresem www.grunt-test.pl

Grunttest`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
grunttest
  • grunttest
  • profile viewed 13 times
  • message share profile
X