About:

Greenview Software House tworzy praktyczne i jednocześnie eleganckie strony internetowe. Dostępna oferta obejmuje zarówno nieskomplikowane strony - wizytówki, oraz bardziej rozbudowane strony z wieloma funkcjonalnościami, odpowiadającymi oczekiwania Klientów. Wykonywane strony posiadają aktualne rozwiązania jak np. responsywność RWD, panel CMS, slidery i optymalizację SEO. W ramach działań strony są instalowane na serwerze i mają podpięte domeny, a ponadto mają gwarancję. Oprócz ogólnych stron internetowych Greenview tworzy strony sklepów online, w tym również opartych o oprogramowanie Magento. Już w trakcie budowy sklepów zapewniamy możliwość ich integracji z Ceneo, Allegro i systemami CRM.
Poza tym Greenview tworzy Webaplikacje, w tym również Webaplikacje Steam API.
Projekty stron, sklepów i aplikacji są dopasowane do oczekiwań Klientów i charakteryzują się funkcjonalnością, która połączona z elegancją zapewni łatwą i komfortową obsługę przez jej użytkowników.
Firma Greenview oferuje też usługi dodatkowe: hosting, pozycjonowanie i promocję. Szczegóły oferty znajdują się pod adresem greenview.org.pl

Greenview`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
greenview
  • greenview
  • profile viewed 6 times
  • message share profile
X