About:

Poznańskie Centrum Pływania i Fitness FITSWIM oferuje szeroki wachlarz zajęć zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
FITSWIM prowadzi zajęcia dotyczące nauki pływania. Profesjonalni trenerzy umiejętnie nauczą pływania zarówno dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo dostępne są znajdują się także kursy doskonalące technikę pływania.
FITSWIM prowadzi także ćwiczenia aquafitness dla pań i panów w każdym wieku. Ćwiczenia wzmacniają wytrzymałość i sylwetkę oraz spalają zbędne kalorie. Dla seniorów i kobiet w ciąży oferowane są specjalnie przygotowane plany ćwiczeń.
Oprócz ćwiczeń w wodzie, FITSWIM proponuje także "zwykłe" treningi fitness w wielu formach: od aerobiku i zajęć z piłkami po step trening i zumbę, które skutecznie spalają kalorie i poprawiają kondycję.
FITSWIM to nie tylko treningi, ale także odpoczynek. Strefa zdrowia i urody zapewnia róznorodne zabiegi kosmetyczne, m.in. manicure i pedicure, masaże relaksujące i lecznicze, peelingi, depilacje i maseczki, maseczki, depilacje i peelingi. Dla osób lubiących wodę FITSWIM proponuje natomiast saunę, jacuzzi, kąpiel perełkową i bicze wodne.
FITSWIM działa pod adresem Górna Wilda 83/5, Poznań. Szczegółowe informacje o świadczonych usługach znajdą Państwo na stronie http://new.fitswim.pl

Fitswim`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
fitswim
  • fitswim
  • profile viewed 11 times
  • message share profile
X