About:

Akcesoria sprzedawane przez firmę Eriad charakteryzują się konkurencyjnymi cenami, zarówno w przypadku oryginalnych produktów, oraz ich tańszych zamienników.
Oferta produktowa obejmuje markowe tonery i tusze wraz z zamiennikami do drukarek atramentowych i laserowych. Ich dobra wydajność, łatwość obsługi i niezawodność zapewniają zadowolenie odbiorców. Poza tonerami i tuszami Eriaddostarcza również artykuły biurowe, jak np. długopisy i ołówki, pisaki i papier, linijkim nożyczki i taśmy klejące i kleje.
Przedsiębiorstwo Eriad świadczy serwis urządzeń biurowych. Naprawa i diagnostyka faksów, kopiarek i drukarek wykonywana jest sprawnie i skutecznie. Ponadto na czas serwisu dla Kontrahentów dostarczane są urządzenia zastępcze. Na terenie Poznania gwarantujemy dojazd gratis, a ponadto darmową ocenę stanu technicznego dla wszystkich klientów wykonujących naprawy.
Firma Eriad posiada profesjonalny zespół pracowników i charakteryzuje się rzetelnością oraz nastawieniem na potrzeby Klienta. Z tego powodu działa już wiele lat w branży biurowej. Dokładne informacje na temat oferty, w tym dane adresowe dostępne są pod adresem http://eriad.pl Zapraszamy

Eriadpl`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
eriadpl
  • eriadpl
  • profile viewed 9 times
  • message share profile
X