Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Upload Cover
About:

Doktordan Haberler , 3 aylık yoğun bir çalışmanın ürünü olan dev hastalık veritabanıdır. Şimdilik 7 kişi olan ekibimizle elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Sitemizde yedi ana kategori bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla soru cevap bölümü, güncel bölümü, hastalıklar bölümü,haberler bölümü, dokümanlar bölümü ve hakkında bölümüdür.
Soru-Cevap bölümünde çoğusu bizim tarafımızdan oluşturulmuş sorular bulunmaktadır. Bu bölümde sizlerde sorular oluşturabilir ve aklınıza gelen her türlü soruyu sorabilirsiniz. Biz Doktordan Haberler ekibi olarak elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmaya çalışmaktayız. Forum mantığında çalışan soru cevap bölümünü mutlaka ziyaret etmeli ve aklınıza takılanları sormalısınız.
Güncel bölümünde ise hastalıklarla , dünyada görülen nadir vakalarla, yeni bulunan tedavi yöntemleriyle, bitkisel tedavilerle ilişkili yeni ve güncel haberleri paylaşmaktayız. Bu alandan son gelişmeleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.
Hastalıklar bölümünde ise Anatomi ,Biyofizik ,Biyoistatistik ,Biyokimya ,Embriyoloji ,Farmakoloji ,Fizyoloji ,Histoloji, Mikrobiyoloji ,Patoloji ,Tıp Tarihi ve Etik Tıp Eğitimi, Acil Tıp, Adli Tıp ,Aile Hekimliği, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ,Enfeksiyon Hastalıklar,ı Göğüs Hastalıkları ,Halk Sağlığı, İç Hastalıkları ,Kardiyoloji ,Nöroloji ,Nükleer Tıp ,Radyasyon ,Onkolojisi ,Radyoloji ,Psikiyatri ,Spor Hekimliği ,Genetik,Anesteziyoloji ve Reanimasyon ,Beyin ve Sinir Cerrahisi ,Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerahisi ,Göz Hastalıkları ,Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları ,Kalp ve Damar Cerahisi ,Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ,Üroloji ile ilişkili hastalıklarla ilgili bilgiler edinebilirsiniz.
Haberler bölümünde tıp ile ilgili güncel gelişmeleri ve haber nitelii taşıyan vakaları göreceksiniz.
Lütfen bizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Kendinize iyi bakınız. Teşekkürler.

Erhanyavuz91`s Uploads

erhanyavuz91
  • erhanyavuz91
  • profile viewed 33 times
  • message share profile
X