About:

Sopockie centrum dermatologii i alergologii DERM-AL wykonuje wysokiej jakości usługi z zakresu medycyny specjalistycznej, estetycznej oraz podologii. Centrum DERM-AL charakteryzuje się profesjonalnymi kadrami, nowoczesnym wyposażeniem i wieloletnim doświadczeniem.
Zakres prowadzonych badań i zabiegów zawiera leczenie i diagnostykę wenerologiczną i dermatologiczną, w tym takich dolegliwości jak łojotok, trądzik, łuszczyca, zapalenia skóry oraz choroby bakteryjne,grzybicze, wirusowe i pasożytnicze oraz choroby weneryczne i alergiczne. Centrum DERM-AL przeprowadza konsultacje, testy alergologiczne dla dzieci i dorosłych oraz odczulanie - immunoterapię. Z dziedziny laryngologii leczenie i diagnostyka dotyczy m.in. infekcji górnych dróg oddechowych, zatok, migdałków, ucha środkowego, języka i jamy ustnej, oraz krtani, nosa i tchawicy. Centrum DERM-AL prowadzi również badania i leczenie z zakresu endokrynologii i podologii.
Istotnym składnikiem prowadzonych zabiegów są również chirurgia dermatologiczna i medycyna estetyczna. Obejmują one m.in. zabiegi laserowe, transplantację włosów, chirurgię plastyczną i liczne zabiegi estetyczne: wolumetrię, peelingi, powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek, mikrodermabrazję, mezoterapię, usuwanie przebarwień, leczenie nadpotliwości i wiele innych procedur i zabiegów.
Szczegóły oferty w tym cennik i możliwość zapisu online znajdą Państwo pod adresem http://derm-al.pl Zapraszamy

Dermal`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
dermal
  • dermal
  • profile viewed 15 times
  • message share profile
X