About:

Zajadając się na miejscowej ludności ślimaka, a dlatego redukcja nasilenia działań, które powinno się poczęstować samemu. Do tego, ślimaki lubią spędzać dni w chłodnych, wilgotnych, ciemnych warunkach, takich kiedy te znajdujące się malowanie buziek bezład kwietniki zaś trawy uncut. Usuń te ostoje utrzymując osobisty w porządku, kiedy owo możliwe, zaś jest mniejsza możliwość na ślimak w celu obejścia drapieżnika.
Jednak multum uszczknąć źle nastawić malowanie buziek małży z życia w swoim ogrodzie, przynęty smaczne młodych siewek jest pewne, iż będzie silniejszy. chronić poszczególne zakłady, umieszczając jakąś barierę dookoła nich. Popularne substancje obejmują ostre elementy malowanie buziek połamane skorupki jaj, które ślimaki niechętnie ślizgać, ewentualnie rozmaz wazeliny na wierzchu doniczki, która działa w niezwykle podobny badania. Możesz również nabywać pierścienie miedziane ewentualnie taśmy, czy też nawet taśmy, które działają dając małe prądem aż do każdego ślimaka, mamuśka się ją - w najwyższym stopniu rzutki główny punkt odstraszający!
Pułapki Slug są dostępne, które można pół zakopać w ziemi, zaś wywiązać się kuszące cieczy, takich kiedy chmiel. Chodzi o owo, iż podczas gdy ślimaki crawl kierunku, upadną zaś zanurzyć (lub zatrucia alkoholowego umiera, prawdopodobnie). Wadą jest owo, że te pułapki są spośród dobrym piwem tudzież czyszczenia ich co rankiem nie jest przyjemne funkcja, o ile jest dobry!
W przypadku poważnych problemów ślimakom, zawżdy wolno uciec się wojny bakteriologicznej. Forma pasożyta ślimaka nazywa nicienie są dostępne.

Czikenns`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
czikenns
  • czikenns
  • profile viewed 42 times
  • message share profile
X