About:

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w lokalach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym etapem jedzenia na mieście jest wybranie lokalu, a zamawiając posiłki nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są nieprawdziwe lub zakupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie bierzemy forsy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swoją jadłodajnię, której jeszcze nie ma na naszej stronie? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Blog-kulinarny`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
blog-kulinarny
  • blog-kulinarny
  • profile viewed 516 times
  • message share profile
X