About:

Poznańskie biuro rachunkowe AMS świadczy kompleksowe usługi z zakresu podatków i rachunkowości przeszło 15 lat. Biuro AMS charakteryzuje się kompetencją, rzetelenością, bezpieczeństwem i dyskrecją oraz indywidualnym podejściem do Klientów, skoncentrowanym na rozwiązywaniu problemów i osiąganiu wyznaczonych celów. Biuro AMS wykonuje usługi z obszaru podatków, rachunkowości i doradztwa biznesowego. Zawierają one w szczególności prowadzenie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych, w zgodzie z aktualnymi przepisami. Biuro rachunkowe AMS oferuje nie tylko kompleksową obsługę rachunkowości, ale także dostarcza praktycznych porad i wskazówek odnośnie księgowości. W obszarze prawa podatkowego biuro AMS tworzy zeznania podatkowe oraz informacje dla urzędów skarbowych. Co więcej biuro AMS obserwuje bieżace praktyki organów podatkowych i sądów administracyjnych, co jest przydatne w kontaktach z tymi instytucjami. AMS optymalizuje rozwiązania podatkowe i wspiera Klientów podczas kontroli podatkowych.
Tematyka wykonywanych usług obejmuje również kompleksową obsługę kadrowo-płacową: od sporządzania list płac i prowadzenia kartotek pracowniczych, po rozliczenia z odpowiednimi urzędami. Biuro AMS doradza przy sporządzaniu umów, rejestracji w ZUS, rozliczeniach urlopów i nadgodzin, a także kontrolach i inspekcjach urzędów i organów.
Dla Klientów planujących uruchomić lub rozwinąć firmę, biuro AMS oferuje tworzenie biznesplanów. Biuro prowadzi również analizy i oceny projektów inwestycyjnych, oraz szeroko rozumiany konsulting z zakresu przedsiębiorczości.
Dokładne informacje o ofercie dostępne są pod adresem https://ams-zr.pl Zapraszamy!

Amszr`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
amszr
  • amszr
  • profile viewed 4 times
  • message share profile
X