About:

Kancelaria adwokacka Andrysiak z siedzibą w Gorzowie Wlkp oferuje wysokiej jakości usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych z całego kraju. Kancelaria ma szerokie doświadczenie w prawie cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, przemysłowym, karno-skarbowym i karnym. Specjalnością adwokata jest prawo spółek oraz prawo umów w obrocie gospodarczym.
Zdobyte umiejętności umożliwiają profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców. Obejmuje ona reprezentowanie klienta przed sądem, tworzenie pism, umów i innych dokumentów a także rozwiązywanie sporów na etapie sądowym i przedsądowym. Kancelaria adwokacka Andrysiak trudni się ponadto obsługą spraw korporacyjnych, regulacją stosunków pracowniczych, doradztwem z obszaru budownictwa i nieruchomości, restrukturyzacji i upadłości, rynków finansowych, zamówień publicznych, prawa europejskiego i stosunków międzynarodowych a także rejestracji podmiotów gospodarczych poza granicami Polski - np. na Wyspach Marshalla, Kajmanach i w Hongkongu.
Adwokat Andrzej Andrusiak ma znaczne doświadczenie i kompetencje z zakresu optymalizacji podatkowej. Dodatkowo współpracuje on z Kancelarią Windykacyjną Marta Andrusiak, w celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań dla podmiotów gospodarczych korzystających z usług kancelarii adwokackiej.
Lokalizacją kancelarii adwokackiej Andrusiak jest Gorzów Wielkopolski, a dodatkowo działa filia w Kostrzynie n. Odrą. Adwokat obsługuje klientów nie tylko z woj. lubuskiego, ale całego kraju.
Dokładne informacje o ofercie kancelarii, w tym dane adresowe i formularz kontaktowy znajdują się na stronie adwokatandrysiak.pl

Adwokatandrysiak`s Uploads

    This user didn't upload any Music or Audio file yet...
adwokatandrysiak
  • adwokatandrysiak
  • profile viewed 14 times
  • message share profile
X