Upload Cover

WolnyPoker`s Uploads

 • Podcast Heads-Up #79- podsumowanie 2015 roku
  Podcast Heads-Up #79- podsumowanie 2015 roku Zapraszamy na nowy odcinek naszego podcastu. Dzisiaj gościmy Radosława Jedynaka i Rafała Kaczmarskiego. W pierwszej części rozmawiamy z Radkiem Jedynakiem. Razem z nim omawiamy najważniejsze wydarzenia w polskim pokerze w 2015 roku- sukcesy Polaków, powstanie zespołu Silent Sharks i perspektywy zmiany ustawy hazardowej po październikowych wyborach parlamentarnych. W drugiej części (od 47:30) naszym gościem jest Rafał Kaczmarski. Na początku podsumowaliśmy pokerowy rok w wykonaniu naszego gościa. Dowiecie się, jak poradził sobie w tegorocznych turniejach live oraz jak wspomina miesięczny pobyt na Malcie. Chwilę poświęciliśmy także improwizacjom teatralnym, które są pasją Rafała. Nie zabraknie także jego planów na 2016 rok. W dalszej części, Rafał podsumował najważniejsze wydarzenia w polskim i światowym pokerze, w tym Silent Sharks i WSOP 2015. Podcast prowadzą Jakub Suszka i Paweł Majewski.
  WolnyPoker 01:22:24 432 0 Downloads 0 Comments
 • Artur Górczyński- 4 lata sejmowej walki o legalnego pokera
  Artur Górczyński- 4 lata sejmowej walki o legalnego pokera Zapraszamy do wysłuchania rozmowy nt. walki o legalizacji pokera z szefem Parlamentarnego Zespołu ds. Efektywnej Regulacji Gry w Pokera Poseł Artur Górczyński w zakończonych kilka dni temu wyborach parlamentarnych startował z listy Zjednoczonej Lewicy. Jego ugrupowanie jednak nie przekroczyło wymaganego progu wyborczego i w najbliższej kadencji poseł Górczyński znajdzie się poza Sejmem. W naszej rozmowie podsumowujemy ostatnie cztery lata walki o legalizację pokera w Polsce. Jak Artur Górczyński ocenia swoje działania w Sejmie? Czy w tamtej sytuacji politycznej udało mu się osiągnąć maksimum? Rozmawiamy także o działalności Parlamentarnego Zespołu ds. Efektywnej Regulacji Gry w Pokera. Co udało się osiągnąć? Jakie rady ma Artur Górczyński dla posłów, którzy w nowej kadencji zdecydowaliby się na stworzenie podobnego zespołu? Poseł Górczyński opowie także o swoich planach na najbliższe miesiące. Jak zapewnia, dalej będzie walczył o legalizację pokera w Polsce i przygotowuje nawet kilka pomysłów w związku z tym. Szczegóły przedstawi w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu tygodni. Rozmowę przeprowadził Jakub Suszka.
  WolnyPoker 00:25:12 465 1 Downloads 0 Comments
 • Artur Górczyński- podsumowanie turnieju charytatywnego
  Artur Górczyński- podsumowanie turnieju charytatywnego Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy z organizatorem zakończonego sukcesem turnieju charytatywnego. Turniej odbył się w poniedziałek i zagrały w nim 53 osoby, w tym Dominik Pańka, Marcin Horecki, Michał Pol, Radosław Jedynak i Wojciech ,,Łozo” Łozowski”. Ostatecznie, po tytuł sięgnął Radosław Jedynak. Kwotę zebraną z wpisowego (którą podwoiło kasyno) przekazano dla stowarzyszenia na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym w Pszczynie W naszej rozmowie, poseł Górczyński opowiada o swojej grze oraz o wrażeniach po rozmowie z uczestnikami turnieju. Dowiecie się również, czy taki turniej charytatywny ma szansę na regularne rozgrywanie pomimo obecnej sytuacji pokera w Polsce. W drugiej części rozmawiamy natomiast o konferencji nt. ustawy hazardowej, która wczoraj odbyła się w Sejmie. Poseł uczestniczył w niej, wskazując na błędy ustawy. Jak ocenia wystąpienia ekspertów, którzy wczoraj przemawiali? Czy zwolennicy obecnej ustawy wypadli przekonująco? Rozmowę przeprowadził Jakub Suszka. facebook.com/WolnyPoker twitter.com/WolnyPoker twitter.com/ArturGorczynski twitter.com/JakubSuszka .
  WolnyPoker 00:36:00 389 0 Downloads 0 Comments
 • Artur Górczyński- Podsumowanie konferencji naukowej w Sejmie
  Artur Górczyński- Podsumowanie konferencji naukowej w Sejmie Rozmawiamy z posłem Arturem Górczyńskim nt. zorganizowanej przez niego konferencji naukowej nt. pokera i ustawy hazardowej, która odbyła się w Sejmie.
  WolnyPoker 00:26:48 484 0 Downloads 0 Comments
 • Artur Górczyński-Odejście z PSL a u.hazardowa,turniej pokaz.
  Artur Górczyński-Odejście z PSL a u.hazardowa,turniej pokaz. Zapraszamy na rozmowę z posłem, w której tłumaczy powody swojego przejścia i mówi o zbliżającym się turnieju pokazowym. Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Efektywnej Regulacji Gry w Pokera w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową powiedział, że są dwa powody jego decyzji. Pierwszy dotyczy ustawy o zapłodnieniu ,,in vitro”. Drugi powód dotyczy natomiast ustawy hazardowej. PSL nie zgłosił go do prac nad nowelizacją ustawy w podkomisji sejmowej. Poseł Górczyński to największy zwolennik pokera w obecnej kadencji Sejmu. Nieco ponad rok temu przedstawił projekt ustawy regulującej i legalizującej pokera w Polsce. Projekt uzyskał pozytywną opinię Biura Analiz Sejmowych, a obecnie znajduje się w Komisji Europejskiej, gdzie trwa jego notyfikacja. Poniżej możecie wysłuchać naszej rozmowy z posłem Górczyńskim. Tłumaczy on szczegółowo swoją decyzję oraz ujawnia kilka nowych, ważnych szczegółów dot. pokerowego turnieju charytatywno-pokazowego, który zaplanowano na 20. kwietnia. Rozmowę przeprowadził Jakub Suszka. WolnyPoker.org facebook.com/WolnyPoker twitter.com/WolnyPoker twitter.com/ArturGorczynski twitter.com/JakubSuszka .
  WolnyPoker 00:32:35 348 0 Downloads 0 Comments
WolnyPoker
 • WolnyPoker
 • profile viewed 687 times
 • message share profile
Who to Follow
X