Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Pokerbreak Extra #2- Rafał Kaczmarski- …część 2

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Przed Wami druga część obszernego wywiadu z Rafałem Kaczmarskim.
-----
W drugiej części rozmawiam z Rafałem m.in. o stakingu- na czym to polega? Jak można zdobyć takie finansowanie swojej gry? Na co zwracają uwagę inwestorzy? Poruszamy również temat treningów pokerowych, których udziela mój rozmówca- dlaczego na to się zdecydował? Jak wyglądają tego typu treningi? Kto i na jakim etapie swojej kariery powinien zainwestować w treningi?

W części dotyczącej mediów społecznościowych, dowiecie się, dlaczego Rafał zdecydował się na założenie fanpage'a na Facebooku i konta na Twitterze? W jaki sposób prowadzi swoje profile? Czy niedługim czasie zobaczymy go ,,streamującego” swoją sesję na Twitchu?

Na koniec rozmawiamy o sprawach pozapokerowych- jakie książki i seriale poleca Rafał? Co ostatnio przykuło jego uwagę? Dowiecie się także o ciekawej inicjatywie, w którą się angażuje- improwizacje teatralne. Na czym to polega? Dlaczego zdecydował się na taką aktywność? Gdzie będziemy mogli niedługo zobaczyć jego występ? Pojawiło się także kilka pytań od kibiców pokerowych.


twitter.com/PokerBreak
facebook.com/PokerBreak

twitter.com/Kaczmarol
facebook.com/KaczmarolPL

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial


Poprzednie wywiady z serii PokerBreak Extra znajdziecie tutaj: soundcloud.com/PokerBreak.


.

Licence : All Rights Reserved


X