PokerBreak Extra #4- Grzegorz Mikielewicz- część 2
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Przed Wami druga część wywiadu z jednym z najlepszych polskich pokerzystów online.

A zaczynamy od poważnego tematu, jakim były studia Grzegorza związane z walką z terroryzmem i zwalczaniem przestępczości zorganizowanej. Dlaczego wybrał właśnie taki kierunek? Gdzie później znalazł pracę? Jak ocenia obecną sytuację na świecie?

W dalszej części rozmawiamy o pobycie DaWarsawa w Tajlandii. W sumie, mieszka tam już kilkanaście miesięcy. Skąd w nim zamiłowanie do podróży? Dlaczego wybrał Tajlandię jako miejsce swojej pokerowej (pół)emigracji? Grzegorz podzielił się także kilkoma radami dotyczącymi mieszkaniem w tamtym rejonie świata.

Nie mogło zabraknąć także tematyki mediów społecznościowych. Mój gość już pod koniec kwietnia zamierza ruszyć ze swoim kanałem w serwisie Twitch. Co będzie tam ,,streamował”? Co sądzi o takim sposobie interakcji z kibicami? Rozmawiamy także o niedawno otwartym przez niego kanale na YouTube- jakie filmy tam znajdziecie i jakie są plany rozwoju tego kanału?

A na koniec dowiecie się, jakie plany na przyszłość ma Grzegorz i co ma z tym wspólnego Miami, Lizbona oraz restauracja w Azji?


Wywiad przeprowadził Jakub Suszka.


www.facebook.com/PokerBreak
www.twitter.com/PokerBreak
www.youtube.com/PokerBreakNet


www.facebook.com/DaWarsaw
www.twitter.com/DaWarsaw

www.facebook.com/JakubSuszkaOfficial
www.twitter.com/JakubSuszka


.

Licence : All Rights Reserved


X