PokerBreak Extra #4- Grzegorz Mikielewicz- część 1
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszam Was na pierwszą część mojego ciekawego wywiadu z członkiem Teamu PokerStars Online.

Na początek dowiecie się, skąd u Grzegorz zamiłowanie do Warszawy, które objawia się m.in. jego pokerowym nickiem,,DaWarsaw”. Później zajęliśmy się rozmową o bowlingu. Mój gość jeszcze zanim zaczął grać w pokera był czołowym zawodnikiem w tamtym sporcie. Czy bowling i poker mają ze sobą coś wspólnego? Czy podobnie jak w pokerze, będąc zawodowcem w bowlingu także da się z tego wyżyć?

Kolejny temat, który poruszamy w wywiadzie to obecność Grzegorza w trzech teamach pokerowych. Najpierw było Sportingbet i Unibet, a obecnie PokerStars. Jak wspomina swoje początki w tamtych zespołach? Jak wypadają w porównaniu do Teamu PokerStars Online? Na co zwraca uwagę PokerStars, gdy szuka nowych członków zespołu? Dowiecie się również, jaki jest jego przepis na to, aby utrzymać się na pokerowym szczycie przez wiele lat.

A na koniec pierwszej części rozmawiamy o podróżach pokerowych ,,DaWarsawa” do USA. Miał okazję grać w Las Vegas, Los Angeles i Atlantic City. Jak wspomina tamte wyjazdy? Co robił w Lake Tahoe i jakimi słowami pozdrowił go Meksykanin na jednej ze stacji benzynowych? O tym wszystkim w wywiadzie.

Druga część ukaże się w poniedziałek 30. marca. Wywiad przeprowadził Jakub Suszka.


www.facebook.com/PokerBreak
www.twitter.com/PokerBreak
www.youtube.com/PokerBreakNet


www.facebook.com/DaWarsaw
www.twitter.com/DaWarsaw

www.facebook.com/JakubSuszkaOfficial
www.twitter.com/JakubSuszka


.

Licence : All Rights Reserved


X