Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Pokerbreak Extra #37- Paweł Brzeski- Cz…ęść 2.

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Przed Wami druga część naszego wywiadu z jednym z najlepszych polskich pokerzystów.

Dzisiaj kontynuujemy rozpoczęty w 1. części temat wielkich zmian zapowiedzianych przez PokerStars. Zaczynamy od pytania do naszego gościa nt. tego, jak wyglądają jego plany na grę do końca roku? Równie ważne pytanie dotyczy tego, co z grą w 2016 roku? Czy są obecnie jakieś realne alternatywy dla gry na PokerStars, które posiada aż 68% udziałów w rynku?

W dalszej części wywiadu rozmawiamy m.in. o tym, jak PokerStars zmieniło się w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, gdy z firmy rodzinnej stała się częścią wielkiej spółki giełdowej. Jakie miało i będzie mieć to konsekwencje dla pokerzystów? Zastanawiamy się także nad przyszłością HUD-ów na PokerStars- czy firma zakaże ich całkowicie? A może wprowadzi swój własny, uproszczony HUD, aby dostęp do takiego narzędzia mieli wszyscy gracze? Jakie to może mieć konsekwencje dla gry?

A na koniec poruszamy temat gwiazd piłki nożnej, które PokerStars zaangażowało do promowania swoich ofert. Czy Cristiano Ronaldo i Neymar są dobrze wykorzystywani w akcjach marketingowych?

facebook.com/PokerBreak
twitter.com/PokerBreak
soundcloud.com/PokerBreak
youtube.com/PokerBreakNet
twitch.tv/PokerBreak

twitter.com/SosickPL
facebook.com/SosickPL

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X