Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month.

PokerBreak Extra #33- Tomasz Dębek
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy na nasz nowy wywiad. Dzisiaj gościem jest Tomasz Dębek, dziennikarz sportowy ,,Polska The Times”.

Tomek na co dzień zajmuje się tematyką piłki nożnej oraz pięściarstwa. W jego tekstach regularnie pojawia się także poker oraz ustawa hazardowa i jej wpływ na polski sport.

I właśnie o pokerze rozmawiamy w pierwszej części wywiadu. Tomek opowie o swoich początkach w tej grze- co przyciągnęło go do pokera, jak ocenia swoje umiejętności? Rozmawiamy także o jego ulubionych pokerzystach, postrzeganiu pokera przez pozostałą część redakcji ,,Polska The Times” oraz niedawnym turnieju charytatywnym w Warszawie. Na koniec rozmawiamy chwilę o Cristiano Ronaldo i Neymarze, którzy jakiś czas temu podpisali kontrakty reklamowe z PokerStars.

W drugiej części poruszamy temat dziennikarskiej kariery naszego gościa. Skąd u niego pasja do tego zawodu? Czy od początku jego wyborem był sport? Później Tomek opowie o swoim zainteresowaniu pięściarstwem- poruszymy m.in. temat walki Pacquiao- Mayweather i szans na rewanż. A na koniec rozmawiamy o piłce nożnej- tutaj dominują ostatnie mecze Polaków ze Szkocją i Irlandią oraz awans na Euro 2016. Jakie szanse ma Polska na sukces we Francji? Jak ocenia dotychczasową pracę trenera Adama Nawałki?

Wywiad przeprowadził Jakub Suszka.

facebook.com/PokerBreak
twitter.com/PokerBreak
instagram.com/PokerBreak
soundcloud.com/PokerBreak
youtube.com/PokerBreakNet
twitch.tv/PokerBreak

twitter.com/themback

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X