Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Pokerbreak Extra #32- Psycholog Sportu D…r dariusz parzelski

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy na nowy odcinek naszego cyklu wywiadów.

Dzisiaj naszym gościem jest znany psycholog sportu dr Dariusz Parzelski, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Już od kilku lat współpracuje z polskimi pokerzystami pomagając im poprawić swoją grę od strony mentalnej. Przez ostatnie lata z jego pomocy skorzystało kilkudziesięciu graczy.

Wywiad zaczynamy od podstawowego pytania- po co ludziom psychologia? Czy można się bez niej obejść? Jaka jest jej rola w pomocy człowiekowi? Później rozmawiamy o początkach współpracy dr Parzelskiego z pokerzystami. Dowiecie się, jakie miał wyobrażenia o pokerze przed jej rozpoczęciem i jak zmieniały się one na przestrzeni ostatnich lat. Nasz gość przedstawi także najważniejsze aspekty takiej współpracy- czy są wspólne sprawy, z którymi zgłaszają się pokerzyści? Jak przebiegają spotkania? Czy pokerzyści dostają ,,zadania domowe”, które mają na celu poprawę ich gry? Nie zabraknie także wyjaśnienia ważnej kwestii- kiedy poker to gra umiejętności, a kiedy staje się hazardem?

Na koniec naszej rozmowy poruszamy temat Legii Warszawa, z którą dr Parzelski współpracował w przeszłości. Pojawią się także rekomendacje kilku książek, które warto przeczytać i które są przydatne dla pokerzystów.facebook.com/PokerBreak
twitter.com/PokerBreak
instagram.com/PokerBreak
soundcloud.com/PokerBreak
youtube.com/PokerBreakNet
twitch.tv/PokerBreak

PsychologSportu.com

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X