Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month.

PokerBreak Extra #30- Uczniak- część 1.
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Naszym gościem jest dzisiaj ,,Uczniak”, specjalista od satelit, MTT, a od niedawna także gracza Spin&Go. A zaczniemy od tradycyjnego pytania, czy nasz gość kocha pokera? Czym dla niego jest poker po kilku latach zawodowej gry? Dowiecie się również, dlaczego ,,Uczniak” zrezygnował z pracy aktuariusza i postanowił zarabiać na życie grą w pokera?

Porozmawiamy także o satelitach, w których ekspertem jest nasz dzisiejszy gość. Skąd pomysł na taką specjalizację? Jaka jest największa różnica pomiędzy tymi turniejami, a MTT? Na co zwracać uwagę zaczynając grę w satelitach? Poruszamy również temat obecności ,,Uczniaka” w Grind Clubie, gdzie odpowiada za sekcję satelit. Jak przebiegał nabór? Jakie są plany na najbliższe miesiące?

Na koniec rozmawiamy o formacie Spin&Go, gdzie nasz gość próbuje swoich sił od kilku miesięcy. Z jakim skutkiem? Dlaczego zdecydował się na tę odmianę i jakie były największe trudności na początku? Poznamy także wykorzystanie kalkulatora GTO w tym formacie.

Druga część wywiadu ukaże się w poniedziałek 28. września.


Wywiad przeprowadził Jakub Suszka.

=====>>>>> PokerBreak Extra #29, którego gościem był poseł Artur Górczyński, możecie wysłuchać tutaj: https://soundcloud.com/pokerbreak/pokerbreak-extra-29-artur-gorczynski

facebook.com/PokerBreak
twitter.com/PokerBreak
instagram.com/PokerBreak
soundcloud.com/PokerBreak
youtube.com/PokerBreakNet
twitch.tv/PokerBreak

facebook.com/UczniakNLHE

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X