Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Pokerbreak Extra #3- Michał Ozimek- Cz…ść 2

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszam Was na 2. część mojej rozmowy z Michałem Ozimkiem, który ma na swoim koncie wygrane turnieje FTOPS oraz Eureka Poker Tour.

Dzisiaj rozmawiam z Michałem m.in. o obecnej ustawie hazardowej i sytuacji pokera w Polsce- dowiecie się, co mój gość sądzi o obecnych przepisach oraz, czy pojawia się na turniejach rozgrywanych w warszawskich kasynach.

W dalszej części zatrzymaliśmy się też na temacie mediów społecznościowych- dlaczego Michał nie ma własnego fanpage'a? Co sądzi o wykorzystaniu Twittera przez pokerzystów? A skoro jest pokerzystą online, to oczywiste jest pytanie- czy zacznie aktywnie korzystać z Twitcha? Michał tłumaczy, dlaczego nie ma takich planów.

A na koniec rozmawiamy o jego pasji do kolarstwa (sam jeździł w dzieciństwie i współtworzył największy polski portal o kolarstwie), seriali (co jest wciągającego w ,,Grze o Tron”?) i muzyki (czego słucha podczas sesji online?). Dowiecie się również, czy w przyszłości zamierza zająć się zawodowo informatyką, którą ukończył na Politechnice Warszawskiej?

Wywiad przeprowadził Jakub Suszka. Poprzednie odcinki PokerBreak Extra znajdziecie także tutaj: www.soundcloud.com/PokerBreak.


www.facebook.com/PokerBreak
www.twitter.com/PokerBreak

www.twitter.com/OzzyMx

www.facebook.com/JakubSuszkaOfficial
www.twitter.com/JakubSuszka
.

Licence : All Rights Reserved


X