PokerBreak Extra #3- Michał Ozimek- część 1
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Dzisiaj gościem ,,PokerBreak Extra" jest Michał Ozimek, mistrz FTOPS z 2014 roku.

W pierwszej części wywiadu, rozmawiamy z Michałem m.in. o jego pokerowych początkach. Jak zaczęło się jego zamiłowanie do pokera? Który moment w dotychczasowej karierze był dla niego najtrudniejszy? Wracamy także do jego wielkiego sukcesu, czyli zwycięstwa w jednym z turniejów FTOPS w 2014 roku- jak Michał wspomina wygraną? Jak wygląda u niego podział czasu na trening pokerowy i na grę?

Mój rozmówca ma na swoim koncie także sukcesy w turniejach live- wygrywał m.in. w Pardubicach i na Eureka Poker Tour w Rozvadovie. Czy w tym roku planuje kolejne turnieje? Jak ocenia swoją grę live?

Kolejnym tematem jest także staking. Michał jest współwłaścicielem pierwszej profesjonalnej polskiej ,,stajni”. Jak taki biznes wygląda od strony inwestora? Skąd pomysł na inwestowanie w grę innych pokerzystów? Jak ocenia dotychczasową działalność i jakie ma plany na przyszłość?

A na koniec pierwszej części rozmawiamy o Malcie. Mój gość przez kilka miesięcy żył na tej pięknej wyspie, więc opowie nam, jak wspomina pobyt. Czy warto tam zamieszkać? Czy to dobre miejsce do życia dla pokerzystów? Na co zwracać uwagę i o czym pamiętać? Tego dowiecie się słuchając mojego wywiadu.

Druga część ukaże się w poniedziałek 23. marca.


www.facebook.com/PokerBreak
www.twitter.com/PokerBreak


www.twitter.com/OzzyMx


www.facebook.com/JakubSuszkaOfficial
www.twitter.com/JakubSuszka


Poprzednie odcinki ,,PokerBreak Extra" znajdziecie na www.soundcloud.com/PokerBreakZ Michałem Ozimkiem rozmawiał Jakub Suszka..

Licence : All Rights Reserved


X