PokerBreak Extra #25- Bąbel92
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy na wywiad z nowym członkiem zespołu PokerBreak. Nasze szeregi zasili ,,Bąbel92”.

Nasz dzisiejszy gość to zawodowy pokerzysta niskich i średnich stawek, a także trener pokerowy. Poza pokerem znajduje czas na grę i nałogowe oglądanie piłki nożnej, studiowanie dwóch kierunków, trenowanie Krav Magi oraz pożeranie nowości filmowych i serialowych. Aktywnie prowadzi również swój fanpage na Facebooku, gdzie codziennie zamieszcza cenne rady pokerowe.

W pierwszej części wywiadu rozmawiamy oczywiście o sprawach pokerowych. Tradycyjnie już, dowiecie się jak znaleźć czas na zawodową grę w pokera oraz wyżej wspomniane aktywności. Wracamy też do pokerowych początków ,,Bąbla” oraz najtrudniejszego i najlepszego okresu w jego dotychczasowej karierze. Będzie też kilka cennych porad nt. godzenia studiów na dwóch kierunków z zawodową grą w pokera.

Nie zabraknie rozmowy o treningach pokerowych. Nasz gość podpowie, kiedy warto zainwestować w podnoszenie swoich umiejętności za pomocą treningów i kto powinien z nich skorzystać.

W dalszej części dowiecie się więcej na temat roli ,,Bąbla” w zespole PokerBreak. Już teraz zapraszamy Was na jego streamy na Twitchu oraz do czytania blogu.

W ostatniej części rozmawiamy o jego licznych zainteresowaniach. Skąd u niego zamiłowanie do Premier League? Czy piłkarska MLS ma szansę konkurować z NBA i NFL w USA? A na koniec dowiecie się, po które filmy i seriale warto sięgnąć.

facebook.com/PokerBreak
twitter.com/PokerBreak
instagram.com/PokerBreak
soundcloud.com/PokerBreak
youtube.com/PokerBreakNet
twitch.tv/PokerBreak

facebook.com/BabelPoker

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved