Pokerbreak Extra #18- Paweł Dziubiński…- część 1.

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy na pierwszą część wywiadu z Pawłem Dziubińskim.

Nasz dzisiejszy gość jest zawodowym pokerzystą, a także prowadzi kilka biznesów niezwiązanych z pokerem, w tym kancelarię prawną. Zajmuje się również szkoleniem pokerzystów na niskich i średnich stawkach.

W tej części rozmawiamy m.in. o jego pokerowych początkach- dlaczego wybrał karierę pokerzysty online i co ma z tym wspólnego ustawa hazardowa? Paweł gra w pokera już od dekady, więc poruszamy również temat tego, jak bardzo zmieniła się ta gra przez ten czas. Jak bardzo zwiększyły się umiejętności pokerzystów? Poruszamy też ważny temat dotyczące tego, że warto inwestować pieniądze zarobione na grze w pokera w rzeczy niezwiązane z tą grą.

Dyskutujemy również o przyszłości pokera- czy będziemy świadkami kolejnego boomu, czy może nic z tego nie wyjdzie z powodu regulacji prawnych? Czy uda się w najbliższym czasie zmienić prawo pokerowe tak, aby było korzystniejsze?

Druga część wywiadu ukaże się w poniedziałek 6. lipca. Porozmawiamy m.in. o szkoleniach pokerowych, które oferuje Paweł oraz o sprawach związanych ze stakingiem.facebook.com/PokerBreak
twitter.com/PokerBreak
soundcloud.com/PokerBreak
youtube.com/PokerBreakNet
twitch.tv/PokerBreak

facebook.com/strusiek22

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X