PokerBreak Extra #17- Paweł Brzeski- część 2.
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy na drugą część naszego wywiadu z Pawłem Brzeskim, członkiem teamu Silent Sharks.

Tym razem zaczynamy od wspomnień i tego, co było przełomowym momentem w pokerowej karierze Pawła. Który turniej miał największy wpływ na jego grę i decyzje? Wracamy również do wielkiego sukcesu naszego gościa, czyli 3. miejsca w Main Evencie High podczas SCOOP 2012. Jak po trzech latach od tamtego turnieju patrzy na swój wynik? Jakie myśli pojawiają się po wygraniu tak dużej ilości pieniędzy? Czy jest wtedy czas na trochę szaleństw? Przy okazji poruszamy również temat wymarzonego samochodu.

W dalszej części wywiadu dowiecie się, ile wysiłku musiał włożyć Paweł, aby znaleźć się w obecnym miejscu swojej kariery. Czy w takim przypadku jest miejsce na brak szczerości ze samym sobą przy poszukiwaniu błędów w grze? Czy zdarza się, że czasami w jego grze ego bierze górę nad chłodną kalkulacją? Jak poradzić sobie z lenistwem?

A w ostatniej części poruszamy kwestię turniejów pokerowych w polskich kasynach i niedawny finał Polish Poker Series. Dowiecie się również, co nasz gość sądzi o przyszłości pokera online, programach wspomagających grę oraz, czy turnieje MTT umierają?


Wywiad przeprowadził Jakub Suszka.


facebook.com/PokerBreak
twitter.com/PokerBreak
soundcloud.com/PokerBreak
youtube.com/PokerBreakNet
twitch.tv/PokerBreak

twitter.com/SosickPL
facebook.com/SosickPL

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X