PokerBreak Extra #17- Paweł Brzeski- część 1
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Naszym gościem jest dzisiaj jeden z najlepszych polskich pokerzystów, zdobywca 3. miejsca w SCOOP ME High oraz członek teamu Silent Sharks.

Pierwszą część wywiadu rozpoczynamy od pojedynku, który kilka dni temu rozpalił część polskiego pokera, choć nie dotyczył tej gry. Paweł oraz Kaczmarol spotkali się na wirtualnej murawie boiska, gdzie Barcelona i Real Madryt stoczyły zacięty bój. Zwyciężył Kaczmarol i jego Real, a za karę Paweł będzie musiał pojawić się w Dniu 1 EPT Barcelona w koszulce ,,Królewskich”. Skąd pomysł na taki zakład pomiędzy pokerzystami? Czy będą kolejne edycje? Dowiecie się również, jak zaczęło się zamiłowanie naszego gościa do Barcelony i klubu z Camp Nou.

W dalszej części rozmawiamy o sprawach pokerowych. Wracamy do Barcelony i 12. miejsca Pawła w Main Evencie EPT w 2014 roku. Czy ten wynik nadal ,,siedzi” w jego głowie, czy może jednak udało mu się przejść nad tym do porządku dziennego? Przy okazji dowiecie się również, czy gdyby prawo pokerowe w Hiszpanii byłoby nieco inne, to przeprowadziłby się tam na stałe.

Rozmawiamy również o planach na WSOP 2015. W chwili, gdy słuchacie naszego wywiadu, Paweł ma za sobą pierwszy rozegrany turniej. Z naszym gościem rozmawiamy też m.in. o tym, czy większa liczba miejsc płatnych w Main Evencie to dobry pomysł?

Nie mogło zabraknąć dyskusji o teamie Silent Sharks, którego członkiem Paweł został kilka dni temu. Jaki potencjał widzi w takim przedsięwzięciu? Co przekonało go do reprezentowania barw Silent Sharks?

A na koniec pierwszej części wracamy do pokerowych początków naszego gościa. Na jakim etapie jest jego podróż po wymarzoną bransoletkę WSOP i jak się zaczęła? Co, gdy już zdobędzie tytuł?

Dowiecie się również, co pomogło mu na początku gry w pokera i skąd czerpał najwięcej wiedzy dotyczącej strategii. Rozmawiamy też o korzystaniu z pomocy trenerów pokerowych- kiedy warto po niego sięgnąć?

2. część wywiadu ukaże się w poniedziałek 29. czerwca. Będzie m.in. o wielkim sukcesie w Main Evencie SOOP High 2012 oraz o przyszłości pokera.

Wywiad przeprowadził Jakub Suszka.


facebook.com/PokerBreak
twitter.com/PokerBreak
soundcloud.com/PokerBreak
youtube.com/PokerBreakNet
twitch.tv/PokerBreak

twitter.com/SosickPL
facebook.com/SosickPL

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X