PokerBreak Extra #10- Kapustary
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Naszym gościem jest Kapustary, który niedawno dołączył do ekipy PokerBreak. Na co dzień relacjonuje swoją grę na Twitchu.

I właśnie od Twitcha zaczynamy naszą rozmowę. Skąd pomysł na relacjonowanie własnej gry w pokera? W jakim kierunku będzie rozwijać się jego kanał? Usłyszycie też sporo cennych porad, jeśli jesteście zainteresowani rozpoczęciem własnych transmisji. Jaki program jest najlepszy do relacji? Czy warto zainwestować w dobrej jakości mikrofon i dodatkowy monitor? Na co zwracać uwagę decydując się na relacje?

Nie zabrakło też dyskusji o samej grze. Kapustary rozpoczynając swoją przygodę z Twitchem około 3 miesięcy temu, doskonale poradził sobie w The Big $11. Jak wspomina tamten sukces, który odnosił na oczach ponad 300 widzów jego relacji? Na jakich turniejach zamierza skupić się w najbliższych miesiącach?

A na koniec wspominamy najlepsze naszym zdaniem gry komputerowe sprzed kilku, kilkunastu lat. Do naszej rozmowy załapały się m.in. ,,Need For Speed: Porsche 2000” oraz ,,Tomb Rider”. Ciekawe też, czy ktoś z Was kojarzy takie tytuły jak ,,The Neverhood” i ,,Road Rash”?


Wywiad przeprowadził Jakub Suszka.


twitter.com/PokerBreak
facebook.com/PokerBreak
facebook.com/PokerBreakLive
youtube.com/PokerBreakNet
soundcloud.com/PokerBreak
twitch.tv/PokerBreak

twitch.tv/Kapustary

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X