Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month.

Upload Cover

PokerBreak`s Uploads

 • PokerBreak Extra #37- Paweł Brzeski- część 2. Przed Wami druga część naszego wywiadu z jednym z najlepszych polskich pokerzystów. Dzisiaj kontynuujemy rozpoczęty w 1. części temat wielkich zmian zapowiedzianych przez PokerStars. Zaczynamy od pytania do naszego gościa nt. tego, jak wyglądają jego plany na grę do końca roku? Równie ważne pytanie dotyczy tego, co z grą w 2016 roku? Czy są obecnie jakieś realne alternatywy dla gry na PokerStars, które posiada aż 68% udziałów w rynku? W dalszej części wywiadu rozmawiamy m.in. o tym, jak PokerStars zmieniło się w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, gdy z firmy rodzinnej stała się częścią wielkiej spółki giełdowej. Jakie miało i będzie mieć to konsekwencje dla pokerzystów? Zastanawiamy się także nad przyszłością HUD-ów na PokerStars- czy firma zakaże ich całkowicie? A może wprowadzi swój własny, uproszczony HUD, aby dostęp do takiego narzędzia mieli wszyscy gracze? Jakie to może mieć konsekwencje dla gry? A na koniec poruszamy temat gwiazd piłki nożnej, które PokerStars zaangażowało do promowania swoich ofert. Czy Cristiano Ronaldo i Neymar są dobrze wykorzystywani w akcjach marketingowych? facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak twitter.com/SosickPL facebook.com/SosickPL twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:34:49 417 4 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #37- Paweł Brzeski- część 1 Zapraszamy na nowy odcinek naszego cyklu wywiadów. Naszym gościem jest jeden z najlepszych polskich pokerzystów Paweł Brzeski. Wywiad zaczynamy od rozmowy o zakończonym w środę finale Main Eventu WSOP. Czy Paweł oglądał zmagania finalistów i co sądzi o tegorocznym poziomie? Rozmawiamy także o pobycie naszego gościa na tegorocznym WSOP. Jakie turnieje zagrał i jakie wyniki odnotował? Czy miał czas na zwiedzanie Las Vegas i okolic? Później wracamy z Vegas do Europy, aby podsumować zakończone dwa festiwale nowego sezonu EPT- w Barcelonie i na Malcie. Jak poradził sobie na nich Paweł? Co sądzie o czterokolorowych taliach, które testuje obecnie EPT? Dowiecie się również o jego planach na najbliższe miesiące. Kolejny temat, który poruszamy to wielkie zmiany zapowiedziane przez PokerStars. Jak ocenia je Paweł? Czy czuje się oszukany przez ten pokerroom? Temat zmian będziemy kontynuować w drugiej części wywiadu, który ukaże się w poniedziałek 16. listopada. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak twitter.com/SosickPL facebook.com/SosickPL twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:38:35 743 4 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #36- Sticker Zapraszamy na nowy odcinek naszej serii wywiadów z polskimi pokerzystami. Dzisiaj moim gościem jest ,,Sticker”, członek zespołu SilentFish. Na początek opowiada o swoich pokerowych początkach; o tym, dlaczego jego wybór padł na turnieje, a nie gry cashowe; harmonogramie swoich obecnych gier. W dalszej części nasz gość opowie o tym, w jaki sposób dostał się do SilentFish oraz jak obecnie rozwija się ten projekt, a także o najbliższych planach dot. rozwoju zespołu. Nie zabrakło także wątku dot. niedawnych zmian wprowadzonych przez PokerStars i dot. oprogramowania wspomagającego grę. W drugiej części wywiadu porozmawialiśmy m.in. o niedawnej wizycie ,,Stickera” w Ostawie, gdzie wygrał jeden z turniejów. Na koniec poruszamy temat e-sportu, w którym nasz gość próbował kiedyś sił. Wywiad przeprowadził Jakub Suszka. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak instagram.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak facebook.com/SilentFishPL twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:46:58 647 4 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #35- Majcy po raz drugi- część 2. Przed Wami druga część naszego wywiadu ze specjalistą HU SNG Hyper-Turbo na wysokich stawkach. Dzisiejsza część będzie w całości poświęcona surfingowi. Jak pewnie część z Was wie, ,,Majcy” mieszka na Bali. A tak się składa, że to jedno z lepszych miejsc do surfowania. Na początku nasz gość opowiada skąd u niego zamiłowanie do tego sportu. W dalszej części skupimy się już na praktycznych kwestiach związanych z surfowaniem. Jak rozpocząć swoją przygodę z falami? Co jest najważniejsze w tym sporcie? ,,Majcy” opowie także o tym, jak wygląda surfowanie od strony technicznej. Jak duży wpływ na nasze surfowanie ma deska? Czym się one różnią? Gdzie w Europie można znaleźć ciekawe fale? I najważniejsze pytanie- jakie są koszty surfowania, ile kosztują deski i szkoły nauki? Wywiad przeprowadził Jakub Suszka. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak instagram.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:35:19 199 2 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #35- Majcy po raz drugi- część 1. Zapraszamy na nowy odcinek naszego cyklu wywiadów. Dzisiaj naszym gościem jest zawodowy pokerzysta ,,Majcy”, specjalista od HU SNG Hyper-Turbo. Poprzednio gościliśmy go w czerwcu (1. część wywiadu, 2. część wywiadu), więc dzisiaj porozmawiamy o ostatnich miesiącach jego gry. ,,Majcy” w tym czasie podjął próbę ataku stawek $500/$1,000. Jak to się zakończyło dla niego oraz ekipy z którą wspólnie próbowali wejść na wyższy poziom? Jakie wnioski wyciągnął ze swojej gry i czego przez ten czas się nauczył? Jakie ma plany na ostatnie dwa miesiące roku i czy uda mu się zdobyć status Supernova? W dalszej części rozmawiamy także o zmianach wobec programów wspomagających grę, które w ostatnich miesiącach wprowadziło PokerStars. Co ,,Majcy” sądzi o zakazaniu programu autorstwa ,,Skier_5” oraz restrykcjach w zakresie HUD-ów? Czy takie posunięcia są dobre dla pokerowej ekonomii? Druga część wywiadu ukaże się w poniedziałek 2. listopada. Wywiad przeprowadził Jakub Suszka. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak instagram.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:30:45 340 2 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #34- HeyMonia- 2. część wywiadu Przed Wami druga część naszego ciekawego wywiadu z pokerzystką i blogerką ,,HeyMonią”. Na początku rozmawiamy jeszcze przez chwilę nt. jej gry online w ciągu ostatnich miesięcy i ciekawych wyników. A później przechodzimy do kolejnych tematów. Rozpoczynamy od rozmowy o fanpage'u, który Monika niedawno założyła. Jaki jest jej pomysł na to i co będzie się tam pojawiać? W dalszej części rozmawiamy o Twitchu, ponieważ nasz gość postanowił rozpocząć swoją przygodę ze streamowaniem swojej gry. Dowiecie się, jak idą przygotowania do pierwszego streamu oraz tego, jakie gry będziemy mogli oglądać. Co zdecydowało o tym, że Monika jednak zdecydowała się na Twitcha, chociaż jeszcze niedawno nie była do tego przekonana? A w ostatniej części ,,HeyMonia” opowie o swojej roli w redakcji PokerBreak, do której niedawno dołączyła. Czym będzie się u nas zajmować? Jakie ma plany i pomysły? Na sam koniec krótko rozmawiamy o Runmageddonach, a Monika poleca ciekawe seriale do obejrzenia. Wywiad przeprowadził Jakub Suszka. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak instagram.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak twitter.com/HeyMonia facebook.com/HeyMonia1 twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:23:07 397 3 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #34- HeyMonia- część 1. Przed Wami nowy odcinek naszej serii wywiadów. Dzisiaj gościmy pokerzystkę i blogerkę ,,HeyMonię”. Rozpoczynamy od rozmowy o grze live w ostatnich miesiącach. Czy w czasie wakacji udało się jej wyjechać na jakiś zagraniczny turniej? Jak ocenia swój wyjazd w ostatni weekend do Ostrawy i samo kasyno, w którym miała okazję zagrać? Rozmawiamy również o drugiej edycji turnieju charytatywnego EPT Polska- jak Monika ocenia organizację oraz swoją grę na stole finałowym- czy swoje 3. miejsce ocenia jako sukces? W dalszej części skupimy się na grze online naszego dzisiejszego gościa. Monika opowie nam o swoim udziale w mistrzostwach Polski w pokera online współorganizowanych przez Michała Wiśniewskiego. Jakie są zasady rywalizacji i kto jest obecnie liderem? Druga część ukaże się w poniedziałek 26. października. Porozmawiamy m.in. planach Moniki na Twitcha, jej fanpage'u oraz dołączeniu do redakcji PokerBreak. Wywiad przeprowadził Jakub Suszka. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak instagram.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak twitter.com/HeyMonia facebook.com/HeyMonia1 twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:29:39 1.03 K 4 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #33- Tomasz Dębek
  PokerBreak Extra #33- Tomasz Dębek Zapraszamy na nasz nowy wywiad. Dzisiaj gościem jest Tomasz Dębek, dziennikarz sportowy ,,Polska The Times”. Tomek na co dzień zajmuje się tematyką piłki nożnej oraz pięściarstwa. W jego tekstach regularnie pojawia się także poker oraz ustawa hazardowa i jej wpływ na polski sport. I właśnie o pokerze rozmawiamy w pierwszej części wywiadu. Tomek opowie o swoich początkach w tej grze- co przyciągnęło go do pokera, jak ocenia swoje umiejętności? Rozmawiamy także o jego ulubionych pokerzystach, postrzeganiu pokera przez pozostałą część redakcji ,,Polska The Times” oraz niedawnym turnieju charytatywnym w Warszawie. Na koniec rozmawiamy chwilę o Cristiano Ronaldo i Neymarze, którzy jakiś czas temu podpisali kontrakty reklamowe z PokerStars. W drugiej części poruszamy temat dziennikarskiej kariery naszego gościa. Skąd u niego pasja do tego zawodu? Czy od początku jego wyborem był sport? Później Tomek opowie o swoim zainteresowaniu pięściarstwem- poruszymy m.in. temat walki Pacquiao- Mayweather i szans na rewanż. A na koniec rozmawiamy o piłce nożnej- tutaj dominują ostatnie mecze Polaków ze Szkocją i Irlandią oraz awans na Euro 2016. Jakie szanse ma Polska na sukces we Francji? Jak ocenia dotychczasową pracę trenera Adama Nawałki? Wywiad przeprowadził Jakub Suszka. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak instagram.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak twitter.com/themback twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:50:00 459 2 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #32- psycholog sportu dr Dariusz Parzelski
  PokerBreak Extra #32- psycholog sportu dr Dariusz Parzelski Zapraszamy na nowy odcinek naszego cyklu wywiadów. Dzisiaj naszym gościem jest znany psycholog sportu dr Dariusz Parzelski, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Już od kilku lat współpracuje z polskimi pokerzystami pomagając im poprawić swoją grę od strony mentalnej. Przez ostatnie lata z jego pomocy skorzystało kilkudziesięciu graczy. Wywiad zaczynamy od podstawowego pytania- po co ludziom psychologia? Czy można się bez niej obejść? Jaka jest jej rola w pomocy człowiekowi? Później rozmawiamy o początkach współpracy dr Parzelskiego z pokerzystami. Dowiecie się, jakie miał wyobrażenia o pokerze przed jej rozpoczęciem i jak zmieniały się one na przestrzeni ostatnich lat. Nasz gość przedstawi także najważniejsze aspekty takiej współpracy- czy są wspólne sprawy, z którymi zgłaszają się pokerzyści? Jak przebiegają spotkania? Czy pokerzyści dostają ,,zadania domowe”, które mają na celu poprawę ich gry? Nie zabraknie także wyjaśnienia ważnej kwestii- kiedy poker to gra umiejętności, a kiedy staje się hazardem? Na koniec naszej rozmowy poruszamy temat Legii Warszawa, z którą dr Parzelski współpracował w przeszłości. Pojawią się także rekomendacje kilku książek, które warto przeczytać i które są przydatne dla pokerzystów. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak instagram.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak PsychologSportu.com twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:53:22 492 3 Downloads 0 Comments
 • PokerBreak Extra #31- GramGrubo- część 2.
  PokerBreak Extra #31- GramGrubo- część 2. Przed Wami druga część ciekawego wywiadu ze specjalistą Pot Limit Omaha, czyli ,,GramGrubo”. Zaczynamy od rozmowy o grach cashowych live. Nasz gość niedawno pojawił się na EPT Barcelona, gdzie brał udział m.in. w grach PLO. Jednak jego zdaniem, gry cashowe online mają zdecydowaną przewagę nad live- z czego to wynika? Jakie wady mają gry cashowe live? Dowiecie się również, na które turnieje live najbliższych miesiącach wybiera się ,,GramGrubo”. W dalszej części rozmawiamy o planach na przyszłość oraz zarządzaniu kapitałem. Jak nasz gość podchodzi do wydawania pieniędzy? Jak zainwestował część wygranych pieniędzy? Później przechodzimy do Szkocji i Edynburga. Jakie są plusy i minusy życia w tym mieście? Dlaczego nasz gość wybrał właśnie to miasto, a nie np. Londyn lub Maltę? Jak wypada Edynburg w porównaniu kosztów życia do Warszawy? No i oczywiście podstawowe pytanie, czyli jak smakują mu przysmaki kuchni szkockiej, czyli m.in. haggis? A na koniec poruszamy temat podróży- ,,GramGrubo” miał okazję zwiedzić m.in. Malediwy, Sri Lankę i Nowy Jork. Które z tych miejsc wspomina najlepiej? I co nie spodobało mu się w Nowym Jorku? Wywiadu możecie wysłuchać poniżej lub w razie problemów z odtwarzaniem, także tutaj. facebook.com/PokerBreak twitter.com/PokerBreak instagram.com/PokerBreak soundcloud.com/PokerBreak youtube.com/PokerBreakNet twitch.tv/PokerBreak facebook.com/GramGrubo2 twitter.com/JakubSuszka facebook.com/JakubSuszkaOfficial .
  PokerBreak 00:36:59 611 5 Downloads 0 Comments
 • show more
PokerBreak
 • PokerBreak
 • profile viewed 4880 times
 • message share profile
Who to Follow
X