Michael.Daněk`s Uploads

 • Policisté rozmluvili muži pokus o sebevraždu Jak těžkou práci mají někdy operační důstojníci na lince 158, ukazuje telefonát z dnešní noci. Na tísňovou linku se dovolal sedmadvacetiletý muž, který byl po rozchodu se svou partnerkou na pokraji zhroucení a pomoc hledal právě u policistů. Ti s ním udržovali po telefonu kontakt skoro čtrnáct minut, než k jeho bytu v Jablonci nad Nisou dorazily hlídky.
  Michael.Da... 00:05:39 1.84 K 2 Downloads 0 Comments
 • Chronická stěžovatelka na lince 158 Od srpna letošního roku zhruba do listopadu volala mnohokrát na linku 158, myslím, že těch volání bylo více jak osmdesát.
  Michael.Da... 00:00:22 2.02 K 0 Downloads 0 Comments
 • Vojenský kaplan přeje policistům Vojenský Kaplan přeje na Štědrý den policistům každoročně a je to velmi příjemné.
  Michael.Da... 00:00:21 2.02 K 0 Downloads 0 Comments
 • Tisková konference k situaci ve výchovném ústavu v Chrastavě
  Tisková konference k situaci ve výchovném ústavu v Chrastavě Výchovný ústav v Chrastavě na Liberecku bude zrušen, oznámila na dnešní tiskové konferenci ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD). Ve městě zůstane jen dětský domov se školou. Chlapci starší 15 let se přestěhují do jiných výchovných ústavů, kde budou od září pokračovat ve vzdělávání.
  Michael.Da... 00:09:05 79 0 Downloads 0 Comments
 • Volání na linku 158
  Volání na linku 158 Plné ruce práce měli před nedávnem liberečtí policisté, kterým na tísňovou linku 158 volala řidička jedoucí přes Mníšek. Tu vyděsil pohled do jednoho z aut, ve kterém seděl na sedadle spolujezdce chlapec se zalepenými ústy. Po autě a jeho majiteli začali policisté okamžitě pátrat. Vysvětlení, kterého se jim dostalo, ale asi nikdo nečekal. Chlapec totiž se svým dědečkem držel „bobříka mlčení“.
  Michael.Da... 00:00:35 283 0 Downloads 0 Comments
 • Tisková konference před utkáním Slovanu s Bragou
  Tisková konference před utkáním Slovanu s Bragou Nejspíš před vyprodaným stadionem se zítra utkají fotbalisté Slovanu s portugalskou Bragou. Po roční odmlce se liberečtí představí v základní skupině Evropské ligy. „Je to výborný tým na úrovni top klubů,“ řekl na předzápasové tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský. Ten se podle svých slov na čtvrteční zápas těší.
  Michael.Da... 00:18:57 92 0 Downloads 0 Comments
 • Marek Bakoš po utkání s Teplicemi
  Marek Bakoš po utkání s Teplicemi Proti Teplicím nenastoupil ani v základní sestavě, přesto se stal hráčem utkání. Řeč je o Marku Bakošovi, který se v nedělním utkání předvedl ve skvělé formě. Za záda brankáře Grigara poslal míč hned třikrát. Hattrick mu ale odepřel rozhodčí, který první branku kvůli údajnému ofsajdu neuznal.
  Michael.Da... 00:03:24 157 0 Downloads 0 Comments
 • Tisková konference před utkáním Slovanu s Hajdukem
  Tisková konference před utkáním Slovanu s Hajdukem Fotbalisté Liberce se pouští do boje o druhý postup do základní skupiny Evropské ligy za poslední tři sezony. V cestě jim ale stojí přední chorvatský celek Hajduk Split. Severočeši se však pokusí zužitkovat aktuální dobrou formu, protože v tomto ročníku pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským prohráli jen v Superpoháru s Plzní.
  Michael.Da... 00:11:16 219 0 Downloads 0 Comments
 • Dobré ráno, Vietname - trička pro kraj
  Michael.Da... 00:01:43 160 2 Downloads 0 Comments
Michael.Daněk
 • Michael.Daněk
 • profile viewed 658 times
 • message share profile
Who to Follow
X