#PokerowyWywiad #17: Dariusz Paszkiewicz
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Moim gościem jest znany polski pokerzysta i biznesmen Dariusz Paszkiewicz.

Pod względem pokerowym, naszego dzisiejszego gościa trudno byłoby wsadzić do jednej szuflady. Bierze udział zarówno w grach cashowych, jak i turniejach. Spotkać można go przy No-Lmit Texas Hold’em, jak i jego ulubionej Omasze. W turniejach wygrał do tej pory $207,371. Jego największy sukces, to 3. miejsce w €1,100 Main Evencie Eureka Poker Tour Ryga 2012 (€24,300). Na swoim koncie ma także miejsca płatne w festiwalach WSOP, Unibet Open, UKIPT, EPT, Estrellas, France Poker Series, WPT National i Belgian Poker Challenge.

W wywiadzie, którego mi udzielił, rozmawiamy o początkach jego pokerowej pasji i tego, jak rozwijała się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Dłuższą chwilę zatrzymaliśmy się przy grze Darka w turniejach WSOP kilka lat temu. Przy okazji porozmawialiśmy o samym Las Vegas i czy jest to miejsce, w którym dałby radę zamieszkać na stałe. Następnie poruszyliśmy temat pokerowych miast i tego, które z nich jest najlepsze z jego punktu widzenia. Barcelona, Praga, Rozvadov, a może jeszcze jakieś inne?

Nie zabrakło także tematu gier cashowych, w których mój dzisiejszy gość się specjalizuje. Dowiecie się przy okazji, co przyciągnęło go do Omahy. A ponieważ Darek to biznesmen, nie mogło zabraknąć pytań o to, czy poker i biznes mają ze sobą coś wspólnego.

*****
Plik MP3 z wywiadem możecie pobrać tutaj: https://drive.google.com/file/d/0BzeibPpUGPyLcGJIQ1dDWHQxaUk/view?usp=sharing

*****
W mediach pokerowych pracuję od prawie 5 lat (WolnyPoker.org, PokerBreak, PokerDevils, Poker24, E-PlayPoker). Prowadziłem podcasty ,,Heads-Up", ,,Seat Open” oraz #PodcastLigowy, a także ,,PokerBreak Extra" i #WywiadEPlayPoker. Do tej pory nagrałem ponad 180 godzin podcastów i rozmów z najlepszymi polskimi pokerzystami.


facebook.com/PokerowyWywiad
twitter.com/PokerowyWywiad

yourlisten.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial
twitter.com/JakubSuszka
medium.com/@JakubSuszka
jakubsuszka.natemat.pl

Licence : All Rights Reserved


X