Hillsong United - Oceans Where Feet May Fail
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

AKORDET

Bm A D
Ti me therret te ec mbi ujerat
A G
Pa ditur se ku kemba shkel
Bm A D
Dhe mes misterit ja ku je ti
. A G
Mes thellesise besimi del

Rref

G D A
Emrit tend do ti therras
G D A
Tek ti syte une do ti mbaj
. G
Kur oqeanet ngrihen
. D A
Jam ne krahet e tu
. G A Bm
I imi je I yti jam
Bm A D
Ne ujera te thella mjafton hiri
. A G
me krahun tend ti me drejton
Bm A D
kur kembet s’mbajne me, frika duket
. A G
jo asnjehere ti kurre s’deshton

Urra

Bm G
Ku besimi ska kufi

ti fryme drejtome
. D
permbi ujera te kaloj une
. A
kudo qe te me th’rrasesh
Bm
merrme thelle atje
. G
ku kemba nuk ka shkelur
. D
qe besimi t’me forcohet
. A
n’pranine e shpetimtarit

Licence : All Rights Reserved


X