Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Dashuri Pa Kufi - Ditjon Dibra

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Dashuria e Perendise asnjehere nuk ka kufi
Eshte e derdhur tek cdo njeri
Kjo e madhe dashuri dhene perme Birit te Tij
Per te na cuar ne ne liri

Vetem zemren po te hap dashuri e Tij do t’vij
Dhe vete jeta ime do t’jete e Tij
Doren une t’i zgjat Atij
Ai ma merr me dhembshuri
Dashuria e Tij nuk ka kufi

Licence : All Rights Reserved


Similar Music and Audio

X