Upload Cover

Heksagon`s Uploads

 • Audiobook - 10 kroków do... - wstęp + krok pierwszy
  Audiobook - 10 kroków do... - wstęp + krok pierwszy Zapraszamy do zapoznania się z fragmentem audiobooka będącym zapisem książki Fryderyka Karzełka pt.: 10 kroków do finansowego bezpieczeństwa" wydanym przez - Grupa PDF i firmę szkoleniową Heksagon.
  Heksagon 00:12:40 113 0 Downloads 0 Comments
 • Kamil Durczok na Konferencji Grupy PDF cz. 3
  Kamil Durczok na Konferencji Grupy PDF cz. 3 Kamil Durczok, znany telewizyjny śląski dziennikarz TVN-u, zwolniony z tej telewizji po zarzutach o molestowanie współpracownic zdecydował się pokazać publicznie. Pretekstem do tego stało się zaproszenie od firmy Polskie Doradztwo Finansowe, która w Katowicach zorganizowała konferencję Droga do finansowego bezpieczeństwa.
  Heksagon 00:25:39 37 0 Downloads 0 Comments
 • Kamil Durczok na Konferencji Grupy PDF cz. 2
  Kamil Durczok na Konferencji Grupy PDF cz. 2 Kamil Durczok, znany telewizyjny śląski dziennikarz TVN-u, zwolniony z tej telewizji po zarzutach o molestowanie współpracownic zdecydował się pokazać publicznie. Pretekstem do tego stało się zaproszenie od firmy Polskie Doradztwo Finansowe, która w Katowicach zorganizowała konferencję Droga do finansowego bezpieczeństwa.
  Heksagon 00:26:39 40 0 Downloads 0 Comments
 • Kamil Durczok na Konferencji Grupy PDF cz. 1
  Kamil Durczok na Konferencji Grupy PDF cz. 1 Kamil Durczok, znany telewizyjny śląski dziennikarz TVN-u, zwolniony z tej telewizji po zarzutach o molestowanie współpracownic zdecydował się pokazać publicznie. Pretekstem do tego stało się zaproszenie od firmy Polskie Doradztwo Finansowe, która w Katowicach zorganizowała konferencję Droga do finansowego bezpieczeństwa.
  Heksagon 00:26:34 45 0 Downloads 0 Comments
Heksagon
 • Heksagon
 • profile viewed 212 times
 • message share profile
Who to Follow
X