Wywiad E-PlayPoker #1: Ytrer
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy Was na pierwszy wywiad przeprowadzony specjalnie dla E-PlayPoker. Naszym gościem jest ,,Ytrer”.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czy na Spin&Go da się zarabiać i z tego żyć, to mój gość jest doskonałą odpowiedzią na Wasze wątpliwości. ,,Ytrer” to specjalista od tej odmiany oferowanej na PokerStars, a także członek SmartSpin. Reglarnie gra na stawkach $60 i $100. W 2015 roku osiągnął status Supernova Elite.

W pierwszej części wywiadu rozmawiamy o jego pokerowych początkach i o tym, skąd czerpał wiedzę, która pozwoliła mu poprawiać swoje umiejętności. W dalszej części, nasza rozmowa skupiła się już na Spinach. ,,Ytrer” opowiedział m.in. o specyfice tych gier, a także trudnościach, które czekają na graczy. Na co zwracać uwagę, zaczynając przygodę ze Spin&Go? Które elementy są kluczowe dla sukcesu w długim okresie? Dowiecie się również, czym jest Smart Spin.

W ostatniej części porozmawialiśmy o podróżach. Mój gość sporo podróżuje po świecie i często zmienia miejsce zamieszkania. Odwiedził już m.in. Meksyk i RPA. Obecnie mieszka w Wenezueli. ,,Ytrer” opowie m.in. o tym, jak pogodzić zawodową grę w pokera online z tak intensywnym życiem.

www.e-playpoker.com
facebook.com/EPlayPoker
twitter.com/EPlayPoker

facebook.com/JakubSuszkaOfficial
twitter.com/JakubSuszka

facebook.com/YtrerOnTheRoad
twitter.com/Ytrer_PL
.

Licence : All Rights Reserved


X