Wywiad E-PlayPoker #10: Banis
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy na wywiad z byłym zawodowym pokerzystą, a obecnie prezesem pokerowego start-up’u SmartSpin.

W pierwszej części rozmawiamy o pokerowej historii Banisa. W jaki sposób znalazł się w pokerze? Dlaczego jego wybór padł przede wszystkim na gry cashowe? Dlaczego nie uważa, że odniósł sukces w swojej karierze? Rozmawiamy również o tym, jakich wyrzeczeń wymaga zawodowa gra w pokera oraz co było przyczyną rezygnacji z kariery zawodowego pokerzysty.

*****

Plik MP3 z wywiadem: https://drive.google.com/file/d/0BxnEYEdqdyfJVk02bU1lS1NmdlE/view?usp=sharing

*****

W drugiej części (od 19:05) naszego wywiadu skupiliśmy się na pokerowym biznesie, którym obecnie zarządza. Banis w szczegółowy sposób przedstawił to, fzym jest SmartSpin. Dowiecie się, którzy pokerzyści znaleźli się wśród założycieli i skąd pomysł, aby zamiast zwykłej szkoły pokerowej stworzyć projekt z nowatorskim podejściem do szkolenia pokerzystów. W dalszej części rozmawiamy o tym ilu pokerzystów obecnie jest pod skrzydłami SmartSpin, jak można do nich dołączyć, jak wygląda proces rekrutacji i dlaczego nawet mając bardzo dobre wyniki nie każdy pasuje do społeczności (słowo-klucz w tym projekcie) SmartSpin. Pod koniec tej część wywiadu poruszyliśmy również projekt SmartLeague, który właśnie wystartował. W jaki sposób będą przebiegały te rozgrywki i jakie korzyści wynikają z tego dla pokerzystów uczestniczących w SL? Pojawiła się także kwestia pokerroomu online Phila Galfonda. Czy Amerykanin ma szansę odnieść sukces?

W trzeciej części (od 51:15) poruszyliśmy kilka luźniejszych tematów: vlog Banisa, fundacja, książki, muzyka i filmy. A na koniec mój gość skomentował planowaną nowelizację ustawy hazardowej.
E-PlayPoker.com
facebook.com/EPlayPoker
twitter.com/EPlayPoker

facebook.com/JakubSuszkaOfficial
twitter.com/JakubSuszka
.

Licence : All Rights Reserved


X