Wywiad E-PlayPoker #6: 'Uczniak' o wpływie Brexitu na pokera
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Naszym gościem jest specjalista od MTT i Spin&Go, a także trener ,,Uczniak”. Poruszamy kwestię Brexitu i tego, jakie będzie miał skutki dla branży pokerowej oraz pokerzystów.

*****

[Plik MP3 możecie pobrać tutaj: https://drive.google.com/file/d/0BxnEYEdqdyfJVTJLY1RiSDJWR2M/view?usp=sharing]

*****

,,Uczniak” mieszka w Londynie już sześć lat, więc ma świetne rozeznanie, jakie scenariusze są najbardziej prawdopodobne. Jak tłumaczy w wywiadzie, ważna będzie m.in. kwestia statusu pokerzystów-obcokrajowców. Poker jest w pełni legalny w Wielkiej Brytanii, ale nieopodatkowany, więc tym samym nie można rozpatrywać go jako zawodu. A po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE, jednym z ważniejszych kryteriów dla władz rozpatrujących kwestię imigrantów będzie z pewnością to, czy dana osoba ma pracę. Odpowiedzią ,,Uczniaka” na te potencjalne problemy jest własna działalność gospodarcza, którą założył w Wielkiej Brytanii. Dotyczy ona szkoleń pokerowych.

Jeżeli chodzi o wahania kursów walut, to są dwie strony medalu. Pokerzyści online zarabiają w większości w dolarach, więc ostatnie umocnienie tej waluty względem funta działa na ich korzyść. Minusem jest to, że coraz częściej operatorzy będą przerzucać na graczy coraz więcej kosztów przewalutowania pieniędzy.

W dalszej części mój gość opowiedział także o programie pokerowym, nad którym obecnie pracuje, a który powinien ujrzeć światło dzienne w okolicach 17. sierpnia.

*****

Plan wywiadu:

-jak w piątek, gdy ogłoszono wyniki ws. Brexitu zareagowali mieszkańcy Wielkiej Brytanii? Jaka jest obecnie tam atmosfera? | 03:26

-czy w ocenie ,,Uczniaka” Brexit będzie miał wpływ na pokerzystów żyjących w Wielkiej Brytanii? | 06:44

-czy pokerzyści, szczególni ci, którzy żyją w Wielkiej Brytanii mają się czego obawiać w kontekście zmian kursów walut w długim okresie? 12:45

-jak przebiega jego gra od początku te go roku? | 17:52

-program pokerowy | 20:20

-czy ,,Uczniak” chciałby, aby któreś z jego dzieci poszło w jego pokerowe ślady? | 28:08

-jak ocenia szanse na liberalizację ustawy hazardowej, która zalegalizowałaby pokera online w Polsce? | 29:37

*****

E-PlayPoker.com
twitter.com/EPlayPoker
facebook.com/EPlayPoker

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial
.

Licence : All Rights Reserved


X