Wywiad E-PlayPoker #2: Wombat
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszam Was na wywiad ze świetnym zawodnikiem i trenerem pokerowym ,,Wombatem”.

Na początku wywiadu wracamy do Main Eventu EPT Dublin, w którym zwyciężył Dmitrij Urbanowicz. Mój dzisiejszy gość miał okazję oglądać na miejscu grę Dimy na FT i podzielił się z nami swoimi wrażeniami na temat jego gry i niesamowitej formy z ostatnich kilkunastu miesięcy.

W drugiej przechodzimy do głównego tematu naszej rozmowy. Jeden z najlepszych dziennikarzy pokerowych Lee Davy, w swoich ciekawych tekstach często pisze o pokerze w kontekście swojego prywatnego życia. Czy ,,Wombatowi” jest bliżej do takiej filozofii pokera, czy może jest na drugim końcu skali i poker to dla niego tylko gra w karty? Dyskutujemy również o tym, czy zasadne jest twierdzenie, że poker czyni z graczy lepszych ludzi w życiu codziennym? A może poker to po prostu gra, w której chodzi tylko o zarabianie pieniędzy? Co jemu daje poker? W różnych wywiadach, gdy pada takie pytanie, najwięcej odpowiedzi dotyczy wolności. A jak jest w przypadku mojego dzisiejszego gościa?

W dalszej rozmowie poruszamy kwestię dobroczynności pokerzystów. Coraz bardziej są oni świadomi tego, że dzięki swojemu zawodowi i pieniądzom, które wygrywają mogą zmieniać świat na lepsze. Dwa najlepsze przykłady to Philipp Gruissem i Fedor Holz. Jak ,,Wombat” postrzega ich podejście do pokera? Co ceni u Fedora i Philippa?

Mój dzisiejszy gość niedawno odwiedził Kanadę. Rozmawiamy o tym, co podobało mu się w tym wyjeździe i czy bierze pod uwagę w przyszłości wyjazd z Polski na stałe?

Na koniec ,,Wombat” mówi o tym, jakie ma cele w pokerze na najbliższe pięć lat? Czy jest coś, czemu podporządkował swoją karierę?

www.e-playpoker.com
facebook.com/EPlayPoker
twitter.com/EPlayPoker

twitter.com/JakubSuszka
facebook.com/JakubSuszkaOfficial

.

Licence : All Rights Reserved


X