Seat Open #14
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Zapraszamy na nowy odcinek naszego podcastu. Dzisiaj naszym gościem jest były poseł Artur Górczyński, a obecnie szef stowarzyszenia Poker To Nie Hazard.

W tym odcinku poruszyliśmy dwa tematy. Pierwszy dotyczy czwartej edycji pokerowego turnieju charytatywnego EPT Polska, który odbędzie się 15. października, którego organizatorem jest poseł Górczyński. Rozmawiamy o tym, skąd pomysł na organizację takich turniejów i jakie są ich cele (oczywiście poza charytatywnym) i na jaki cel będą zbierane pieniądze podczas najbliższej edycji. Rozmawiamy także o poprzednich edycjach EPT Polska. Zaproszenia do udziału w 4. edycji zostaną wysłane m.in. do wszystkich klubów obecnego parlamentu.

*****

Plik MP3 z 14. odcinkiem podcastu: https://drive.google.com/file/d/0BxnEYEdqdyfJQV8yd3hDSld0Rjg/view?usp=sharing

*****

W drugiej części (od 19:04) rozmawiamy nt. posiedzenia podkomisji finansów publicznych ds. nowelizacji ustawy hazardowej. Pierwsze posiedzenie miało miejsce we wtorek. Obecni na nim byli przedstawiciele organizacji pokerowych: Marcin Horecki, szef Wolnego Pokera i Artur Górczyński, który reprezentował stowarzyszenie Poker To Nie Hazard. Mój gość podsumował przebieg wtorkowego posiedzenia i opowiedział o swoich wrażeniach.

Rozmawiamy także o pomyśle wicepremiera Jarosława Gowina. Chce on z ustawy hazardowej wyłączyć towarzyską grę w pokera oraz blokować pokerroomy, które będą w Polsce działać bez licencji.


twitter.com/JakubSuszka
twitter.com/ArturGorczynski
twitter.com/PawcioPL
.

Licence : All Rights Reserved


X