Experience YourListen.com completely ad free for only $1.99 a month. Upgrade your account today!

Podcast Seat Open #2

Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Gościem najnowszego odcinka naszego podcastu jest Paweł Brzeski.

W pierwszej części (do 10:15) rozmawiamy o ostatnich wyjazdach pokerowych naszego gościa. Przez ostatnie tygodnie, Paweł wziął udział w festiwalach na Cyprze oraz w Wiedniu. Dowiecie się, jak ocenia oba wyjazdy pod względem wyników, a także pod względem towarzyskim. Jeśli chodzi o ten drugi aspekt, to Cypr ma sporo atutów i o tym także usłyszycie.

W drugiej części poruszyliśmy kilka kwestii związanych z PokerStars. Zaczynamy od informacji o podniesieniu rake'u (10:15-25:00). Jak Paweł ocenia te zmiany i sposób komunikacji firmy? Jak wygląda jego gra od początku roku, gdy PS wprowadziło zmiany także w programie VIP?

Nie zabrakło także rozmowy o połączeniu PokerStars i Full Tilt Poker jednym oprogramowaniem, tym, na którym działa obecnie PS (25:00-33:00). Czy to jedyna decyzja, jaką mógł podjąć właściciel obu pokerroomów? Czego spodziewać się po połączeniu?

Później przeszliśmy do kłopotów Davida Baazova, szefa Amaya Gaming, do której należą PokerStars i FTP (33:00-40:30). Czy oskarżenie go o tzw. insider trading może mieć wpływ na wizerunek pokera, a co ważniejsze na sytuację PS na rynku amerykańskim? A może lepiej dla firmy byłoby, gdyby Baazov został odwołany z funkcji prezesa?

W trzeciej części zajęliśmy się turniejami pokerowymi i tym, co warto, a czego nie warto zabierać ze sobą na salę turniejową (40:30-47:40)? Słuchawki, tablet, książka?

W czwartej części przygotowaliśmy dla Was skrót najważniejszych pokerowych informacji z ostatnich dni (47:50-52:10).

W piątej części czeka na Was Pokerowa Pocztówka (od 52:10). Dowiecie się z niej, jakie były pierwsze wpisy na Twitterze polskich i zagranicznych pokerzystów, w tym naszego gościa. Rozmawiamy także o przydatności Twittera dla pokerzystów, kibiców i mediów.

Podcast prowadzą Jakub Suszka i Paweł Majewski.


twitter.com/JakubSuszka
twitter.com/PawcioPL
twitter.com/sosickPL

E-PlayPoker.com
WolnyPoker.com

Licence : All Rights Reserved


X